ONZi ZZEL-iRUo Voor waarden: 1. Deelnemers aan deze Rode Kruis puzzel dienen gebruik te maken van de gegeven tabel. Deze moet op de achterzijde van een briefkaart worden geplakt of nauwkeurig worden over- getekend. 2. Iedere oplossing dient vergezeld te gaan van f 1,extra postzegel, welke naast de post zegel voor frankering dient te worden geplakt. Het inzenden van méér oplossingen is toege staan, mits bij iedere oplossing f 1,extra postzegel wordt geplakt. 3. Oplossingen dienen uiterlijk 29 november 1961 in het bezit te zijn van het Nederlandsche Roode Kruis, Postbus 1212, 's-Gravenhage. De uitslag zal uiterlijk 5 december aan iedere deelnemer worden toegezonden. De hoofdprijs van f 2.500,wordt toegekend aan de deelnemer met het hoogste punten totaal. De 2e prijs van f 1,000,wordt toege kend aan de deelnemer, die op de winnaar van de hoofdprijs na de meeste punten heeft verworven. Op deze wijze worden ook de 3e prijs van f 500,en de 10 troostprijzen van f 100,toegekend. 5. Voor het geval er méér deelnemers met het hoogste puntentotaal zijn, en derhalve de prij zen niet toegekend kunnen worden aan de deelnemers met de beste prestatie, zal een tweede puzzelronde worden gehouden uitslui tend tussen die deelnemers. De deelnemers verplichten zich hun inzending voor deze even tuele tweede puzzelronde eveneens te frankeren met f 1,extra postzegel. Mocht na deze tweede puzzelronde de prijstoekenning nog niet kunnen plaatsvinden, doordat teveel deel nemers de beste preestatie hebben geleverd, dan zal een derde ronde worden gehouden, waaraan de betrokkenen gratis kunnen deel nemers de beste prestatie hebben geleverd, ronden zullen bestaan uit eenzelfde soort puzzel. 6. Hef copyright van deze nieuwe puzzelvorm is voorbehouden aan het Prijsvraag Service Bureau Laurens A. Daane N.V., Herengracht 340, Amsferdam. Op onze kruiswoordpuzzel uit het vorige Anker werden twaalf goede oplossingen ontvangen, zodat de prijzen bij loting moes ten worden verdeeld. De uitslag was als volgt 1 J. Poortman Smederij 2 B. J. Brink Middeldijk 7, Rijssen 3 A. Pongers Krasserij Boomkamp 4 E. Dommerholt Esstraat 78 5 A. Baan Kantoor De andere goede inzendingen waren: Jan Leferink A. H. ter Horstlaan 29 W. Baan Spinnerij Beek J. Nijkamp Weverij Boomkamp »J. Koster Wijngaardenstraat 10 Hetty Hofman Enterweg 102 N. Wieringa Vennekesgaarden 35 B. Nieuwenhuis Centrale Werkpl. Wij feliciteren de gelukkige prijswinnaars, die hun prijs kunnen afhalen bij de afde ling Personeelszaken. En voor de anderen: Een volgende keer beter En nu een nieuwe puzzel. Ditmaal weer eens iets geheel anders. Hier onder ziet U een aantal termen uit ver schillende sporten. Gevraagd wordt bij elk woord aan te geven, bij welke sport het wordt gebruikt. U hebt om het niet al te moeilijk te maken bij elk woord uit drie takken van sport keus. Het lijkt een beetje moeilijk, maar door navragen of de sportrubriek van de krant er op na te zien, komt U een heel eind. Er zijn weer vijf prijzen r.e verdienen. Veel succes 1. Roos hardlopen boogschieten snelwandelen 2. snoek worstelen zwemmen roeien 3. floret hengelen schermen athletiek 4. nelson worstelen boksen kogelslingeren 5. stekkie slagbal schietsport vissen 6. gijpen wielrennen duivensport zeilen 7. demarreren judo wielrennen penalty 9. trens honkbal tennis bobsleeën voetballen paardensport bergbeklimmen zwemsport 29

Het Anker | 1961 | | pagina 29