De heer H. TEN BERGE, sjouwer Sterkerij, die zijn eerste werkzaamheden in het bedrijf in de Batching- kamer verrichtte, als weger/oplegger. Daarna kwam hij in de Naaierij als zakkennaaier en de laatste tijd werkt hij als sjouwer in de Sterkerij. Hij is een sportief persoon, die algemene bekendheid geniet bij de Nationale Reserve, voor welke instelling hij onlangs gedecoreerd werd met een Koninklijke Onderscheiding met de medaille voor „10 Jaar Vrijwillige Dienst als Sergeant bij de Nationale Reserve". De heer G. GIESBERS, Sterker, die zijn intrede deed in Voorboomzaal waar hij jarenlang goed werk leverde. Daarna werd hij overgeplaatst naar de Sterkerij en leerde allengs de „knepen" van het sterken, zodat hij sterker kon worden. Hij heeft zijn werk altijd met grote toewijding en nauw gezetheid gedaan en doet dit nog. De heer J. SEPPENWOOLDE, arb. Kalanderij, die bij Ter Horst Co. N.V. eerst werkzaam is geweest in de Spoelerij, gedurende ongeveer 5 jaar, waarna hij overgeplaatst werd naar de Kalanderij waar hij diverse werkzaamheden verrichtte, totdat hij zich uiteindelijk specialiseerde in het werken bij de verschillende kalanders. De heer D. PUFFERS, arb. Kalanderij, die direct bij zijn indiensttreding in de Spoelerij tewerk gesteld werd, eerst op de rollwinding, later op de copsen. Hierna kwam hij in de Kalanderij, waar hij ongeveer 20 jaar de mangelmachine bediende. De laatste 15 jaar heeft hij aan de linoleum-kalanders gewerkt. Hij staat bekend als een serieuse, ijverige werker.

Het Anker | 1961 | | pagina 24