Er op uit met onze gepensioneerden. De heer Mensink is in de afdeling Spinne rij begonnen als leerling en daarna verder in deze afdeling gebleven, waar hij ver schillende werkzaamheden heeft verricht. Hij was lid, eerst van de Kern, later van de Ondernemingsraad, waarin hij nog steeds zitting heeft. De jaarlijkse tocht met onze gepensioneer den op 13 juli mag dan letterlijk in de plensregen zijn gevallen, de humeuren heb ben er niet in het minst onder geleden. Dat is zo plezierig wanneer je met buiten mensen op stap gaat. De nattigheid is altijd wel ergens goed voor; de boontjes of de aardappelen groei en er best bij en zo kunnen we dus altijd met de regen twee kanten uit. Dat we als datum de 13e uitkozen kan ook geen schuld hebben, want buien hebben we niet alléén op de 13e gehad Toen we begonnen met plannen maken voor ons uitstapje zijn er enkele grijze ha ren bijgekomen van het piekeren hoe en waar we 300 mensen konden onderbrengen, zowel bij mooi als bij lelijk weer en onze Ook buiten het bedrijf geniet de heer Men sink algemene bekendheid door het en thousiasme waarmee hij zich inzet voor de vereniging „Gezonden voor Zieken". Bij de ontvangst op kantoor hield de heer A. H. ter Horst namens de gehele Directie een toespraak, waarin hij zijn waardering uitsprak voor al hetgeen de heer Mensink gedurende 50 jaar voor het bedrijf had ge daan en hem hiervoor hartelijk dankte. Ook mevrouw Mensink werd in deze hul diging betrokken en bedankt voor de steun die zij in deze 50 jaar voor haar man was geweest. Hierna bood spreker de jubilaris een gou den horloge alsmede het gouden „Anker"- insigne aan, als blijvende herinnering aaA deze dag en wenste hem toe, dat hij horloge en insigne nog vele jaren in goede gezondheid zou mogen dragen, terwijl me vrouw Mensink met een bouquet bloemen verrast werd. Nadat men hierna nog verschillende voor vallen uit de goede oude tijd ophaalde, werd het tijd om afscheid te nemen. Hierna dankte de jubilaris de Directeuren voor de huldiging en voor het prachtige geschenk dat hij mocht ontvangen. enige reactie was „in ons Parkgebouw" Maar helemaal nergens uitstappen onde^fc weg, daar was niet iedereen het mee eens; zodat we uiteindelijk Ommen kozen voor een tussenlanding en in 2 groepen uiteen gingen naar Hotel Stegeman en de Zon. Wanneer men daar niet op ons gerekend had en alles niet was afgesproken, zouden we heus doorgereden zijn, want menigeen heeft alleen al bij het instappen een nat hoofd en dito voeten gekregen. Gelukkig hadden we onze autobusleidsters, die zich niet zo gauw uit het veld lieten slaan en de boel wel aan de gang maakten. Zelfs hebben we horen verluiden dat Dieks via de microfoon, waar hij ook wel eens voor wilde staan, de stand van de hen'n en de konen'n aan zijn neef Mans vroeg. 20

Het Anker | 1961 | | pagina 20