Spreker zei, dat hij altijd zijn werk met veel plezier had verricht en hoopte dat het hem gegeven moge zijn dit tot genoegen van de Directie te mogen voortzetten tot zijn pensioengerechtigde leeftijd. De heer A. J. Landeweerd herdacht op 13 augustus j.l. de dag dat hij 50 jaar in dienst van Ter Horst Co. N.V. was. De eerste jaren in het bedrijf heeft hij als wever gewerkt doch hij werd later, gezien zijn bijzondere geschiktheid hiervoor, belast met het aanknopen. Aangezien hij het de laatste jaren in verband met zijn gezond heid kalmer aan moest doen, is hij momen teel werkzaam als kammenreparateur. «e huldiging van de heer Landeweerd vond aats op kantoor, waar hij maandag 14 augustus door de gehele Directie werd ge lukgewenst. De heer A. H. ter Horst nam daarna het ^Koord, die hem namens de Directie dankte ^^or het vele werk dat hij gedurende deze 50 jaar voor het bedrijf heeft verricht. Onder aanbieding van het gebruikelijke ca deau, alsmede het gouden „Anker"-insigne, wenste spreker hem alles goeds voor de toekomst. De heer Landeweerd dankte hierna de Di rectie voor de huldiging en het prachtige geschenk, waarna men nog even over de vroegere tijden bleef doorpraten. Op maandag 4 september j.l. werden op kantoor de heer en mevrouw D. Nijland door de Directie gehuldigd in verband met het feit dat de heer Nijland die dag 50 jaar in dienst was van Ter Horst Co. N.V. Namens de Directie sprak de heer A. H. ter Horst de jubilaris toe, waarbij hij me moreerde dat de heer Nijland, die nog steeds in het magazijn werkzaam is en wel in de afdeling die beter bekend is als „ma gazijn 4e zolder", zich in deze jaren heeft doen kennen als een man die zijn werk met grote toewijding en nauwgezetheid verricht. Spreker dankte hem voor hetgeen hij in deze halve eeuw voor Ter Horst heeft ge daan, alsmede mevrouw Nijland, voor de hulp en de steun die zij al die tijd aan haar man had gegeven. Hierna bood spreker de jubilaris een gou den horloge aan en het gouden „Anker"- insigne" als aandenken, terwijl mevrouw Nijland een bloemenhulde werd overhan digd. De heer Ter Horst sprak hierbij de hoop uit, dat het echtpaar nog lang deze dag in goede gezondheid zal mogen herdenken. Men bleef hierna nog enige tijd gezellig bijeen, waarbij nog oude herinneringen werden opgediept. Ongemerkt verstreek de tijd, maar ten slotte moest toch afscheid worden geno men. Hierbij dankte de heer Nijland voor de huldiging, voor het prachtige cadeau en voor de bloemen. Op 12 september j.l. werd de heer G. Men- sink samen met zijn echtgenote op het kantoor door de voltallige Directie gehul digd, in verband met het feit, dat hij op die dag, de 12e september 1911 herdacht, de dag dat hij een halve eeuw geleden dus, bij Ter Horst Co. N.V. in dienst was gekomen. 19

Het Anker | 1961 | | pagina 19