GOUDEN JUBILEA De heer H. Immink herdacht op 6 juli j.l. de dag dat hij 50 jaar geleden het bedrijf van Ter Horst Co. N.V. binnenstapte. Hii kwam in 1911 direct in de Weverij en ontwikkelde zich daar in de loop der jaren tot een „ouderwets goed wever", die zowel gewone getouwen als „automaten" en z.g. „lange rollen" kon laten lopen. Hij was b.v. een van de weinigen die nog strokendoek kon weven. Enkele jaren geleden moest hij echter na een operatie helaas het weven opgeven en werd hij tewerkgesteld in de Kalanderij, waar hij nog werkzaam is. Op 6 juli werd de heer Immink door de Directie ontvangen, die hem van harte met zijn jubileum feliciteerde. Namens de Directie hield hierop de heer A. H. ter Horst een toespraak, waarin hij de jubilaris dankte voor de wijze waarop hij het bedrijf gedurende deze afgelopen 50 jaar heeft gediend. Spreker memoreerde de verdienste van de jublaris, die altijd met grote toewijding zijn werk heeft gedaan en dit nog altijd doet. Hierna werd de heer Immink door de heer A. H. ter Horst een gouden horloge aange boden alsmede het gouden „Anker" insigne, als aandenken aan deze dag. Spreker wen ste hem nog vele gelukkige jaren in goede gezondheid toe. Na een verder gezellig samenzijn dankte de heer Immink de Directie voor de hem gebrachte hulde en het mooie cadeau. Het moet een bijzondere dag voor onze baas van de Krasserij, J. Roosink, geweest zijn, die woensdagochtend de 2 augustus j.l. Hij herdacht n.l. het feit dat hij 50 jaar geleden bij Ter Horst Co. N.V. in dienst was getreden en wel in de Smederij, zoals de Centrale Werkplaats vroeger heette. Daar werd baas Roosink opgeleid tot smid/ bankwerker. Na enige tijd werden zijn harde werken en goed vakmanschap beloond, doordat men hem tot baas in de Krasserij benoemde. Van nature een harde, zeer plichtsgetrouwe werker zijnde, heeft baas Roosink zich tijd in de Krasserij zo ten nutte weten maken, dat hij beschouwd kan worden als een specialist op het gebied van Krasserij- machines. De huldiging vond op 2 augustus plaats op kantoor door de voltallige Directie, die de jubilaris van harte gelukwenste met deze bijzondere dag. ■Ta.". Namens de Directie hield de heer A. H. ter Horst een toespraak, waarin hij de grote verdienste memoreerde van de ju bilaris. Spreker dankte hem namens de Directie voor het vele dat hij voor het bedrijf ver richt had en ook voor zijn grote toewijding. De heer Ter Horst besloot met hem een cadeau aan te bieden met de wens dat hij dit nog vele jaren in goede gezondheid zal mogen gebruiken. De heer Roosink bedankte de Directie voor het prachtige cadeau en het gouden „An- ker"-insigne. 18

Het Anker | 1961 | | pagina 18