Hij staat algemeen bekend als een ijverig en geanimeerd werker, die bij zijn mede werkers in de Spoelerij bekend staat als een prettige collega. De heer J. Kreijkes herdacht op 28 juli j.l. de dag dat hij 40 jaar geleden als 14-ja- rige voor het eerst de fabriek binnen kwam. Hij kwam direct in de Spoelerij en is daar ook steeds werkzaam geweest, eerst als spoeler bij de rollwinding, doch de meeste dienstjaren waren bestemd om bij de cop- sen door te brengen. Hij heeft zich steeds doen kennen als een opgewekte werker, die bij zijn collega's be kendheid geniet als een gezellig verteller. Op vrijdag 21 juli j.l. vond op kantoor de huldiging plaats van bovengenoemde kheren, tezamen het hun echtgenoten. Behalve de voltallige Directie was ook aanwezig burgemeester Landweer, die de jubilarissen meedeelde, dat het Hare Ma jesteit de Koningin behaagd had hen de medaille toe te kennen verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau. Nadat burgemeester Landweer de jubila rissen de medailles opgespeld had, werden de zojuist gedecoreerden hartelijk geluk gewenst met de Koninklijke Onderschei ding. Hierna nam de heer A. H. ter Horst, na mens de Directie, het woord. Na hun loopbaan gememoreerd te hebben, bracht de heer A. H. ter Horst de jubila rissen dank voor het vele werk dat zij in dienst van Ter Horst Co. N.V. geduren de zovele jaren hebben verricht. Ook de echgenotes van de jubilarissen wer den niet vergeten in de dankwoorden, omdat zij al die jaren hun mannen tot steun zijn geweest en het hunne hebben bijgedragen tot het bereiken van deze be langrijke mijlpaal. Tenslotte overhandigde de heer A. H. ter Horst aan de jubilarissen de gebruikelijke enveloppe met inhoud. Wij zijn ervan overtuigd dat voor alle be trokkenen de dag van hun jubileum een onvergetelijke is geweest, waarop zij nog lang met genoegen zullen terugzien. 15

Het Anker | 1961 | | pagina 15