Muziektent - Volkspark Voor de 120 deelnemers voerde de route door De Mors, Not ter en Grimberg weer naar Rijssen toe, waar, na veel gereken, bleek, dat niemand beneden de 100 straf- punten was gebleven en dat zes deelne mers met een gelijk aantal strafpunten voor de le prijs in aanmerking' kwamen. Na loting was de uitslag als volgt: le prijs boek (4- wisselbeker G. W. Webbink (Kantoor) 2e prijs vulpen P. J. Harbers (Kantoor) 3e prijs fruitschaal Mevr. Wessels-Kippers (Naaierij) 4e prijs kip M. Klein Legtenberg (Weverij) 5e prijs kip M. Averesch (Weverij) 6e prijs kip Mej. J. H. Kappert (Naaierij) 7e prijs fruitbak Mej. A. Nijsink (Kantoor) 8e prijs pocket-book Mej. A. Slagman Schoonmaaksters 9e prijs kleerhangers in etui J. Wessels (Centr. Werkplaats) 10e prijs souvenir-lepeltje Rijssen B. J. Jansen (Centr. Werkpl.) 11e prijs schroevendraaiers A. P. Kamphuis (Weverij) 12e prijs pocket-book J. Boonstra (Kantoor) 13e prijs cigaretten W. Tijhuis Kalanderij 14e prijs cigaretten A. Pongers (Krasserij) 15e prijs cigaretten W. Harbers (Plaatswerkers) 16e prijs gereedschapsdoosje In een der vorige bladen hebben wij U een schetsje laten zien van de muziektent die gebouwd zou worden.Thans kunnen wij U echter een foto tonen van deze tent, waar van de bouw inmiddels verwezenlijkt is. Het is echter jammer, dat het bouwen van de tent zoveel tijd in beslag genomen heeft. De plannen voor het openen kunnen dit seizoen niet meer uitgevoerd worden en deze zullen dus naar het volgend voorjaar verschoven worden. Achteraf bezien is dit misschien ook wel mooier, daar dan ook de beplanting en verdere begroeiing om de tent is aange bracht. Wij hopen dan op een mooie openings avond. De oude muziektent Op de voorpagina de nieuwe muziektent 13

Het Anker | 1961 | | pagina 13