Uitslag fietstocht verschil?) verder naar punt 15 en 16 van de route. Daar zijn me wat fouten gemaakt. Hoevelen van ons zijn daar rechtsaf ge gaan richting Rijssen Hoevelen zijn toen doorgereden tot aan de Wierdensestraat en bij de Boerenbond linksaf geslagen rich ting Wierden? Helaas fout. Ze hadden alle maal „einde Weg" over 't hoofd gezien. Dat punt daar bij de Notterschool zal bij velen nog lang in herinnering blijven voortleven. Ja, goed lezen is een eerste vereiste. Dat je goed uit moest kijken bleek ook bij de 5 bordjes verboden toegang. Eén dezer bordjes was voorzien van een andere tekst en telde dus niet mee. Zeer listig was hier foto 2. Haast niet te vinden net zomin als het Nederlandse bank biljet, dat pas kwam na de Duitse Marken en de Nederlandse Rijksdaalder (munt biljet). Frappant, dat zo weinigen het ver- 12 schil tussen munt- en bankbiljet wisten en ook frappant, dat zovelen even later de gemakkelijke foto bij de Wed. Eertink mis ten, terwijl de moeilijke foto, die er tegen over genomen was door zeer velen goed was ingevuld. Het was bovendien heel goed gezien van de heren organisatoren om daar ter plaatse een fotocontrole op te stellen om daarmede voorkomende, dat men later van elkaar foto's kon overnemen. Zo langzamerhand waren wij als achter dochtige spoorzoekers bij de richtingaan wijzer „Rijssen 3.2" gekomen. Maar ze zouden ons niet meer vangen. Op de routebeschrijving stond „Rijssen 32". Dus niet linksaf, maar rechtdoor op zoek naar de 3 met het kleine tweetje. Zelfs doorg^A fietst naar het gebouwtje in Notter, maa™ niets te vinden. Toen bleek, dat wij te ach terdochtig waren geweest. Gelukkig, dat wij de verloren tijd niet behoefden in te halen en dus maar terug gepeddeld op ons dooie gemak, niet vermoedende, dat bij de Regge het laatste valstrik was gespan nen. Zo vlak bij huis hadden wij dat niet verwacht, maar ja, tot het laatste moment toe werd van ons allen de uiterste attentie gevergd, daarom smaakte ons het lekkere flesje limonade, dat ons werd aangeboden aan de finish des te lekkerder. Wij hadden wel wat vocht nodig, want we hadden on derweg menig druppeltje gelaten. Gestreden hebben wij om een ereplaats, gevochten hebben wij tegen de listen en lagen van de Gebr. Kreykes, soms met- succes, soms gingen wij door de knieën, doch allen zullen het wel met ons eens zijn, doorzetten, een volgende keer weer niet versagen, trachten ook anderen te winnen om mee te doenen natuurlijk proberen onze plaats op de ranglijst te verbeteren of te handhaven. EEN PIETSEND GEZIIS^I Onder prachtige weersomstandigheden werd zaterdag 2 september voor de 15e keer de Ter Horst puzzelfietstocht gereden. De algemene verwachting was, dat deze 3e lustrum-rit wel een record aantal deelne mers zou opleveren, maar of het kwam door het (te mooie) weer, of dat het zwem bad aantrekkelijker was, weten we niet, maar het viel wat tegen en wel hopen we de volgende keer op meer deelname.

Het Anker | 1961 | | pagina 12