PUZZELTOCHT E ZATERDAG 2 SEPTEMBER 1961 Zo kwamen we dan terug in het Park gebouw, transpirerend, moe getrapt, gepij nigd door de sluwe opzet van de tocht, fut loos, ons laatste beetje energie verspeeld ^^)ij „REGGE", om bij de finish ook nog te ^Pnoeten vernemen van collega deelnemers dat wij de nodige domme fouten hadden gemaakt. Wij hadden ons nog wel zo voor genomen goed uit te kijken, ons best te doen tot het uiterste, onze ogen goed de kost te geven, maar helaas, de organisa toren zijn ons allemaal te slim afgeweest. Wij moeten het ruiterlijk erkennen, wij zijn allemaal lelijk bij de neus genomen en er op meerdere plaatsen ingetippeld. Onbegrijpelijk, dat wij direct het nummer 21" al hebben gemist. Je zou haast menen niet meer te kunnen lezen, het stond immers zeer duidelijk op het kaartverkoophuisje bij de ingang van het Park. Het mooiste is, dat je op het moment, dat je de fout maakt hiervan niets in de gaten hebt. Zelfs ben je dan nog blij ook met het „Fout- stempel" dat je even later krijgt Het bleek echter, dat het lot ons daarna gunstig was, want nu ging het gesmeerd. Het trapje in de snijbonen, aangeduid met „Leer", gaf ons geen moeilijkheden, doch wij kunnen ons goed voorstellen, dat er een deelnemer is geweest, die ergens aan de Morsweg in een boom is geklommen onder het wakend oog van zijn vrouw en kinderen, menende een leren riempje ont dekt te hebben. Toen hij het riempje met veel moeite had bereikt, halsbrekende toe ren verrichtende, bleek het een rubber bandje te zijn. Mis Dus maar op zoek naar een leren riempje, dat helaas niet kwam Ja, op zulke momenten krijgt je zelfvertrouwen een gevoelige kla,p. Zo ging het ons bij de bloempot in Notter. Oorspronkelijk hadden er vier in de tuin van de boerderij gestaan, doch op verzoek van een deelnemer van de tocht had de boerin er 3 verwijderd, het gevolg was, dat wij en velen na ons bij de Gebr. Vos kwa men, die ons plechtstatig, zonder een spier van hun gezicht te vertrekken een fout- stempel gaven. Pech, maar daar is niet te gen te vechten. Onze lijst zag er dus al niet al te rooskleurig meer uit. Transpirerend in de palle zon, rijdend over het klinker straatje in Notter, de Reggebrug „over gaande" en niet „passerende" (Kent U het Natuurlijk zijn wij zonder meer de overweg overgereden richting zwembad en wij heb ben er geen flauw vermoeden van gehad, dat er ook nog een controle stond bij de OAD-garage. Onwetend hadden wij er toen al weer 50 strafpunten bijgefokt. Allerminst een goed begin. En wij waren nog wel zo goed tevreden over ons zelf. 11

Het Anker | 1961 | | pagina 11