Handel Een puzzel voor de jeugd Handel niet tegen de orders in! Het is al weer heel lang geleden, dat wij een puzzel voor de jeugd hebben geplaatst. Nu de Paasvakantie voor de deur staat, heb ben we dan toch maar eens voor de school gaande kinderen van het personeel van Ter Horst Co. iets in elkaar gezet, waar mee ze zich enige dagen bezig kunnen houden. Jullie zien hieronder acht visitekaartjes. De bedoeling is dat van de letters van elk kaartje een beroep wordt gemaakt. Jullie moeten dus acht beroepen kunnen vinden. Ze zijn echt niet moeilijk, al lijkt het op het eerste gezicht misschien zo. Mochten niet alle beroepen zijn gevonden, dan wint degene die de meeste goed heeft. Bij meerdere goede oplossingen wordt geloot. Er zijn drie prijsjes te verdienen, dus doe je best. Inzenden vóór 15 april a.s. aan de Redactie. 1 H. A. Thoke, Urk E. Raam, Elsl 2 6 W. Randci, Bremen P. S. Kaper, Mad^ 3 7 U. Beers, Gemert E. 1. Nurk, Ried 4 8 Y. Werz, Roden D. H. Ruich, Lisse Moet je de instructeur eens horen. Inderdaad, door deze manier, tegen de orders in te handelen, kunnen allerlei vergissingen ontstaan. Meestal handelt men niet tegen de instructies of orders in omdat men dit niet wil, maar eenvoudigweg uit onverschilligheid ofuit onverstand. Geloof echter maar gerust dat de meeste van die orders, evenals alle veiligheidsreglementen, in het be lang van de mensen zelf zijn gemaakt en uitge vaardigd. Als men tegen de veiligheidsorders in handelt, is men een vijand van zichzelf. Wees verstandig, werk veilig.

Het Anker | 1961 | | pagina 8