IN MEMO R I AM Voor de prachtige vleesschotel, die wij mochten ontvangen van de wevers van „de Geurne" bij de geboorte van onze zoon, willen wij hartelijk dank zeggen. G. J. LANGKAMP en echtgenote. Mede namens mijn vrouw betuig ik mijn hartelijke dank aan de bazen en het per soneel van de Krasserij voor de prachtige cadeau's, ontvangen bij de geboorte van onze dochter. G. SMIT (Krasserij Beek) Langs deze weg betuig ik, ook mede na mens mijn vrouw, mijn hartelijke dank aan de Directie voor het prachtige cadeau en de bloemen, ontvangen ter gelegenheid van mijn 50-jarig dienstjubileum. Ook mijn hartelijke dank aan bazen en mede-arbeiders van Weverij Bijvank II voor de mooie bloemen. G. J. BAKKER. Op 7 december 1960 overleed onze medewerker H. NIJKAMP Nijkamp is in ons bedrijf 46 jaar werkzaam geweest, waarvan het grootste gedeelte als wever. Zijn heengaan is voor het bedrijf een groot verlies, doch ook allen die hem van nabij kenden, betreuren zijn verscheiden. Zij missen in hem een prettige en goede collega. Zo zullen wij hem blijven gedenken, hetgeen wij hopen dat enige troost zal schenken aan zijn vrouw en zoon, voor wie dit verlies het aller zwaarst is. Op 11 februari 1961 overleed ons personeelslid B. PONGERS Hoewel hij de laatste jaren nogal eens met ziekte te kampen had en hij ook nu reeds een jaar thuis was, kwam zijn overlijdensbericht toch vrij onver wachts. Des te tragischer is het geval, omdat ook zijn vrouw enige weken tevoren overleden was. Pongers is 48 jaar in ons bedrijf werkzaam geweest en stond bekend als een goed wever. Ook zelfs nadat hij verschillende operaties had ondergaan verloor hij niet zijn wilskracht en lust tot werken. Zodoende verrichte hij de laatse jaren lichtere werkzaamheden Met hem verloor Ter Horst Co N.V. een zeer goede kracht. Zijn nagedachtenis zullen wij in ere houden en wij hopen, dat dit voor de kinderen moge bijdragen tot sterkte in dit voor hun dubbele verlies. 24

Het Anker | 1961 | | pagina 24