Een nieuwe lente - een nieuwe HEMDJURK Hans wil een nieuwe wieg hun best gedaan met schilderen, knippen, naaien, strijken. Van alles kwam er aan te pas. Nuttig, om dit alles in je jonge jaren te doen, te oefenen alvast voor later, wan neer het eens nodig mocht zijn met ge ringe middelen toch een fleurig wiegje te maken voor een nieuwe wereldburger. Maar nu na veel en intens gebruik zou een bedje voor onze „Hans" geen over bodige weelde zijn. Jammer genoeg echter beschikken we niet over een timmerclub Toch zouden we zo graag deze keer niet alleen iets nieuws maar ook iets anders hebben. Zouden er onder onze grote „Ter Horst Co.-familie" geen mensen zijn met een „hobby" om ons te helpen met deze wens De timmer-enthousiast kan natuurlijk ver zekerd zijn van onze grote dank. T. H. IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIilllllilllllHIMIIIIIIIIIIIM Bij dit heerlijke, vroege voorjaarsweer be kruipt zo iedereen de lust alles te vernieu- «wen en op te knappen. Ook op de Huis houdschool verging het ons zo; al zo lange jaren ligt onze oefenpop „Hans" in dezelfde wieg. Eens het pronkstuk van een klas 14- jarigen, waarmee ze hevig in de weer wa ren en na afloop niet weinig trots op het resultaat. Terecht overigens, ze hadden zo JSTu de lente nadert wordt het tijd om de fcarderobe voor het nieuwe seizoen na te zien. Misschien hebt U al een blik in de kleerkast geworpen en plannen gemaakt voor eventuele veranderingen of vernieu wingen. Laat het een geruststelling zijn dat de modeontwerpers geen al te grote verandering in de nieuwe voorjaarsmode hebben gebracht. De roklengte is onver anderd gebleven. Met de taille wordt de keuze vrijgelaten. Deze mag hoog, laag en zelfs normaal om het middel gedragen worden, terwijl het voor het jonge meisje en de slanke vrouw prettig zal zijn te ver nemen dat het ceintuurloze hemdjurk je weer nieuwe kansen voor het komende seizoen krijgt. Hoe dan ook, er is keuze te over in twee- en driedelige ensembles, in korte en lange mantels, blazers en in praktische dag- en sportkleding van gemakkelijk wasbaar ma teriaal. De modellen die we in de confectie gezien hebben, bieden met wijde en rechte rokken met bijpassende jasjes vele moge lijkheden. Mocht U nog een jurk van vorig zomer in de kast hebben hangen, breng er dan een kleine vernieuwing aan door de hals te veranderen, en de rok opnieuw met kleine platte plooitjes aan te zetten en er een leuke zak op te plaatsen. U zult zien, dat deze er dan weer heel anders uitziet. E. F. KIENHUIS. 21

Het Anker | 1961 | | pagina 21