Verslag jaarvergadering Op maandag 27 februari j.l. werd in de leeszaal van het Parkgebouw een gecombi neerde jaarlijkse ledenvergadering gehou den van: De Stichting Pensioenfonds k De Afdelingskas en Het Aanvullend Ziekenfonds De voorzitter, de heer H. Jordaan, opent met een kort welkomstwoord de vergade ring. Spreker constateert dat, evenals an dere jaren, de opkomst zeer slecht is. Be halve 9 bestuursleden van de verschillende fondsen, zijn slechts 7 leden aanwezig, waarvan 2 leden van de Kamgarenspinnerij „Riessen". Stichting Pensioenfonds De notulen werden ongewijzigd vastgesteld. Ook over het jaarverslag worden geen op- of aanmerkingen gemaakt. Betreffende het financiële verslag over 1960 deelt de Voorzitter mede, dat dit zoals gebruikelijk, op het kantoor voor de leden ter inzage heeft gelegen. Vervolgens deelt de Voorzitter mede, dat dit jaar de bestuursleden T. Brandriet (lid) en Joh. Waanders (plaatsvervangend lid) aan de beurt van aftreden zijn. Ge noemde personen stellen zich herkiesbaar, h het bedrijf is vorige week betreffende 'eze verkiezing een bekendmaking gedaan, dat hiervoor tot 3 maart kandidaten kun nen worden gesteld. Aangezien geen andere kandidaten werden gesteld, zijn bovenstaande bestuursleden bij enkele kandidaatstelling herkozen. Verder niets meer aan de orde zijnde, sluit de Voorzitter de vergadering. Afdelingskas De notulen worden ongewijzigd goedge keurd. Ook over het jaarverslag en het financieel verslag zijn geen opmerkingen. Betreffende de te houden bestuursvergade ring deelt de Voorzitter mede, dat volgens artikel 4 lid 3 van het reglement alle be stuursleden aftreden. Volgens artikel 8 lid 1 van het reglement zijn de vakbonden in de gelegenheid gesteld hiervoor eerst kandidaten te stellen. Hiervan is inmiddels gebruik gemaakt en zijn opnieuw de aftredende kandidaten gesteld. In het bedrijf werd bekend gemaakt dat volgens artikel 8 lid 2 door de kiesgerech tigde werknemers nog tegen-kandidaten kunnen worden gesteld tot donderdag 2 maart. Ook hier werd het bestaande bestuur her kozen, aangezien geen tegenkandidaten werden gesteld. Rondvraag Betreffende de aankondiging over deze kandidaatstelling merkt één der leden op, dat de redactie hiervan niet erg duidelijk was, omdat hierop niet vermeld werd dat door de organisaties gestelde kandidaten dezelfde personen zijn als de aftredende bestuursleden. De Voorzitter zegt toe, dat men hiermede een volgende keer rekening zal houden. Hierna sluiting. Het aanvullend ziekenfonds De notulen alsook het jaarverslag en finan cieel verslag worden ongewijzigd goedge keurd. Aangezien de agenda geen verdere punten van bespreking inhoudt, geeft de Voor zitter hierna gelegenheid tot het stellen van vragen. De heer Waanders vindt het erg jammer, dat deze vergaderingen zo slecht bezocht worden. Naar zijn mening zou men hierin verbetering kunnen brengen door de leden persoonlijk een convocatie te sturen in- plaats van de aankondiging in het bedrijf. De Voorzitter zegt dat de animo ontbreekt. Verder vindt spreker het nogal een om- 17

Het Anker | 1961 | | pagina 17