VERGADERINGEN ONDERNEMINGSRAAD tV Vergadering van 27 januari '61 Aanwezig: alle leden en de heren Pavlicek en Ligtenberg. De Voorzitter opent de vergadering en heet allen welkom. Allereerst stelt de Voorzitter aan de orde de notulen van de vergaderingen van 8-12- 1960, 13-12-1960 en 16-12-1960. De notulen d.d. 8-12-1960 worden zonder op- of aanmerkingen goedgekeurd. Betreffende de notulen van 13-12-1960 (blad 6) merkt de heer Seppenwoolde op, dat door hem niet gezegd is dat de toepassing van de Merit Rating een grote fout is ge weest, doch dat het opnemen van de f 2, verhoging in de M.R. een fout is geweest. De Voorzitter zegt, dat dit aldus gewijzigd zal worden. Verder worden ook de notulen van de ver gadering d.d. 16-12-1960 ongewijzigd vast gesteld. Vervolgens antwoordt de heer Ligtenberg op de in de vergadering d.d. 13-12-1960 ge stelde vragen. 1. Zijn de kleine schaafmachines in de Weverij Boomkamp en Weverij Geurne misschien ongeschikt, omdat de messen te gauw bot zijn door de hardheid van de spoelen. (Voorstel schuurmachine aan te schaffen.) Hierover zijn verschillende inlichtin gen ingewonnen. Het voorstel om deze spoelen te slijpen of te schuren, blijkt niet uitvoerbaar, omdat het hout ge prepareerd is met een soort hars, waar door bij het slijpen de steen of het schuurpapier met slijpsel dichttrekken. Hierover wordt nog nader geïnformeerd bij de leverancier. 2. Roken in het bedrijf. Dit is een moeilijk op te lossen pro bleem. Dit blijft echter de aandacht van de Directie houden. 3. Werkclassificatie houtdraaiers. Dit is inmiddels met de betreffende personen afgehandeld. 4. Verzoek om handdoeken in de Centrale Werkplaats eens per week te verwisse len in plaats van eens per 14 dagen. In het vervolg zullen deze handdoekej® wekelijks verwisseld worden. 5. W.C.'s in Batchingkamer Boomkamp zijn in slechte toestand. Dit is in het algemene plan voor ver betering van de toiletten opgenomen, zodat t.z.t. deze ook aan de beurt komen. 6. Verzoek om handdoeken in de was lokalen vaker te verwisselen. Hier is tijdelijk een tekort geweest aan handdoeken. Inmiddels zijn nieuwe handdoeken besteld om dit tekort aan te vullen. 7. Verwarming timmerkamer. Hierin zal verbetering gebracht worden door een grotere condensleiding aan te leggen naar de Timmerkamer. Momenteel kan dit niet in verband met de vorst. De heer Waanders merkt op, dat het ant woord betreffende het roken nog erg vaag is. De Voorzitter antwoordt hierop, dat het de bedoeling is om eerst af te wachten waA hieromtrent uit de commissiebesprekinge" naar voren komt. De heer Waanders zegt gehoord te hebben, dat men bij Ten Cate rooksalons in gebruik heeft genomen. De Voorzitter zegt dat men daar bezig is proeven te nemen met rookcabines. Punt 3 Alvorens over te gaan tot punt 3 van de agenda, zegt de Voorzitter nog even iets te willen rechtzetten betreffende het verslag van Unitas in de krant over de 5-daagse werkweek voor de ploegen. 10

Het Anker | 1961 | | pagina 10