O^nze IQevue in 7967 Een beetje sceptisch waren we ditmaal naar het Parkgebouw getogen om de nieu we revue te zien. Och, je hoort van tevoren zo nog al het een en ander: „Het is nog niet je ware.er is nog te veel dit en te weinig dathet moest wel een beetje meer zus en beetje minder zo....". U kent dat wel. Maar het is allemaal hard mee gevallen, we hebben een leuke, gezellige en mooie avond gehad. De opening was nu weer eens heel anders dan we gewend zijn, een verrassende vondst die trap, waar we de leden van het Revue-gezelschap successievelijk zagen af komen. Natuurlijk waren Jannao, Getjan, Dieks, Mans, Bennad, enz. weer van de partij, evenals het duo Roelie Haan en Jenny Nijland. Ook het balletgezelschap had wei nig verandering ondergaan, veel nieuwe gezichten hebben we er niet bij gezien, waar mee we overigens helemaal niet willen zeggen, dat de bekende gezichten niet het aankijken waard zijn. Niets is minder waar, En zo zaten we dus gezellig te kijken naar de nieuwe belevenissen van deze Riess^^ naren die het er dit keer op wagen, zic^ft op de wintersport voor te bereiden en ver^ volgens naar Oostenrijk te gaan. We behoeven U hun avonturen niet te ver tellen, U hebt het zelf al gezien, of zult het nog gaan zien. Aardige vondsten voor de pauze, de skiles, de autobus, de koe koeksklok. Wat een prachtige coulissen, hulde aan onze decorsschilders, bloemen voor deze mensen Een ijsgrot zo suggestief, dat de koude rillingen je over de rug lopen. Maar gelukkig, wanneer de charmante ijspegels ontdooien en een ijsgrotdansje doen, gaat het bloed weer sneller stromen en worden we weer een beetje warm van binnen. En als Roelie Haan en Gerrit Zalm zingen 8

Het Anker | 1961 | | pagina 8