Voldoening en dankbaarheid Ofschoon wij daartoe niet uitdrukkelijk gemachtigd zijn, meende de redactie van „Het Anker" hier toch wel de mening van het gehele personeel te mogen vertolken, wanneer wij ons tot besluit van dit speciale nummer tot de Directie richten met een woord van welgemeende dank. Zoals enkelen, die van nabij de voorbereidingen van de Jubileumviering hebben kunnen meemaken, kunnen getuigen, heeft de Directie moeite noch kosten gespaard om het gehele personeel iets onvergetelijks aan te bieden. De organisatie van de feestelijkheden berustte weliswaar bij Holland Organizing Centre, maar niettemin hebben de voorbereidingen veel persoonlijke aandacht en initiatief van onze directieleden gevergd. Reeds maanden voor de feestelijkheden begonnen, deden de wildste geruchten de ronde in Rijssen. De spanning steeg naarmate we dichter bij de aangekondigde data kwamen, totdat op 24 mei het programma werd gepubliceerd in „Het Anker" en in de dagbladpers. De stoutste verwachtingen werden toen nog overtroffen en we kregen er echt zin in. Dat bleek donderdagavond toen het geschatte opkomst percentage ver werd overschreden en de grote tent tot in alle hoeken was bezet met enthousiaste „ter Horst"-mensen. Sedertdien heeft niemand nog kans gehad zich te bedenken. Er zat vaart in, en voor we het wisten, als in een mooie droom, kon digde het vuurwerk met luide knallen al weer het einde aan van dit wel zeer bij zondere fabrieksfeest. Nogmaals onze dank voor al die fantastische evenementen, voor de royale gratifi catie, voor het prachtige jubileumboek; ja, voor die mooie feestdagen, waarmede U het jubileum van Uw onderneming tot een onvergetelijke belevenis voor ons allen hebt weten te maken. Wij hopen, dat onze erkentelijkheid U voldoening voor Uw moeite mag schenken!

Het Anker | 1960 | | pagina 25