IN MEMORIAM MET PENSIOEN Mej. Langkamp heeft op 26 febru ari j.l. ons be drijf met pensi oen verlaten. Op merkelijk is hier bij het grote aan tal dienstjaren, die ze op haar naam heeft staan. Als meisje van 12 jaar trad ze op 3-7-1907 in dienst van Ter Horst Co., zodat ze in totaal hier 52 Va jaar heeft ge werkt. Ze begon haar werkzaamheden in de naaie- rij, waar ze achtereenvolgens gewerkt heeft als afmaakster, naaister en gedurende de laatste jaren als handnaaister. Wanneer Mej. Langkamp haar loopbaan overziet, doet ze dit met een grote mate van voldoening en dankbaarheid. Tot de laatste dag dat ze nog in dienst was heeft ze, volgens haar zelf, het werk met plezier verricht. Vanzelfsprekend is het, dat ze gedurende deze lange dienstperiode „bergen" werk heeft verzet. Hiernaast hadden haar chefs ook veel lof over de kwaliteit van haar werk. Haar rustige manier van werken en de in de loop der jaren verworven vakkennis inspireerde vaak de jongeren. Hiervan getuigde ook de heer Jordaan op het kantoor, waar ze door de Directie werd ontvangen om afscheid van haar te nemen. Spreker dankte haar namens de Directie voor het vele werk, dat ze voor het bedrijiÉfcj heeft verricht en zei blij te zijn, dat ze^' dit op een prettige wijze en met plezier heeft gedaan, hetgeen van weerszijden re den is tot dankbaarheid. Spreker overhandigde haar hierbij een ge schenk als erkenning voor haar lange en trouwe dienst en wenste haar toe dat ze nog vele jaren in goede gezondheid van een welverdiende rust mag genieten. Tot ons leedwezen maken wij hiermede nog melding van het overlijden van ons personeelslid ABRAHAM PAALMAN. Na een kortstondige ziekte overleed Paalman vrij plotseling op 25 februari 1960. Zijn overlijden is des te tragischer omdat in dit gezin enkele jaren gele den ook reeds de moeder kwam te overlijden. Onze gedachten gaan dan ook uit naar zijn drie kinderen en naar zijn oude vader en moeder met wie hij de laatste jaren samenwoonde. Wij hopen, dat zij sterkte mogen ontvangen om dit verlies te dragen en het moge hun mede tot troost zijn, dat wij aan hun vader en zoon een aangename herinnering zullen bewaren. In het bedrijf was hij werkzaam in de Krasserij bij de roving-machine. Ook hier wordt zijn heengaan zeer betreurd, omdat hij naast een goed vakman ook een goede collega was. Bij de begrafenis waren naast familie en kennissen ook vertegenwoordigers van het bedrijf aanwezig om hem de laatste eer te bewijzen. 8

Het Anker | 1960 | | pagina 8