40-jarig jubileum kranen te maken in de Krasserij Boom kamp, Spoelerij Boomkamp en nog een tweede kraan in Weverij Geurne. Over de mogelijkheid om in verband met de nieuwe loonadministratie toch bij voor komende gelegenheden een voorschot op de kinderbijslag te kunnen geven, zal na der overleg gepleegd worden met de Cen trale Loonadministratie. De heer Waanders dankt de Voorzitter en O.R.-leden voor de belangstelling die hij en Mej. Janna van de Riet herdacht op 2 fe bruari j.l. de dag dat ze 40 jaar geleden in dienst trad van Ter Horst Co. N.V. Zij begon haar loopbaan in de afdeling Spinnerij, waar ze tot juni 1957 werkzaam is geweest als spinster. Hierna ging ze naar de Kalanderij, waar ze momenteel nog werkt als stopster. In beide afdelingen heeft ze met toewij ding en tot grote tevredenheid van haar chefs haar werk verricht. z'n echtgenote gehad hebben met hun 25- jarig huwelijk en voor het mooie geschenk dat zij bij deze gelegenheid hebben ont vangen. Tenslotte zegt de heer Nieuwenhuis niet te willen nalaten de heer Pavlicek namens de O.R. nog hartelijk welkom te heten in de Ter Horst-gemeenschap. Spreker wenst hem wijsheid en sterkte toe en hoopt op een prettige samenwerking. Hierna sluiting. Hiervan gewaagde ook burgemeester Land weer, die bij haar huldiging op het kan toor aanwezig was. Spreker maakte haar een compliment voor haar 40-jarige trouwe plichtsvervulling en deelde haar mede, dat dit aanleiding is ge weest haar een Koninklijke Onderscheiding toe te kennen. Na haar de medaille in brons te hebben opgespeld wenste de burgemeester haar van harte geluk en hij zei te hopen, dat zij deze onderscheiding nog vele jaren in goede gezondheid zal mogen dragen. Vervolgens werd Mej. v. d. Riet door de Directie hartelijk gefeliciteerd met deze onderscheiding. De heer A. H. ter Horst memoreerde in zijn toespraak haar grote verdiensten als spin ster en stopster en dankte haar voor het vele werk, dat ze gedurende de afgelopen 40 jaar voor het bedrijf heeft gedaan. Spreker bood haar als erkenning een enveloppe met inhoud aan en wenste haar verder toe dat ze nog vele jaren in goede gezondheid op deze dag zal mogen terugzien. Het verdere van deze dag bracht ze in huiselijke kring door, waarbij ze van col lega's en kennissen ook welgemeende be langstelling ontving. 7

Het Anker | 1960 | | pagina 7