IN M E M O RIAM In verband met de noodzaak van het tijdig opzenden van de kopy voor de vorige uitgave van het „Anker", hebben wij geen melding gemaakt van het overlijden van onze medewerker H. J. HARBERS, zodat wij dit bij deze gelegenheid nog willen memoreren. Na een zeer ernstige ziekte van enige maanden, waarbij het er de laatste tijd niet naar uitzag, dat er voor hem nog beterschap mogelijk was, overleed ons mede-personeelslid H. J. Harbers op 2 november 1959. In 1947 is hij bij ons in dienst getreden als bankwerker in de Centrale Werk plaats. Ter Horst Co. N.V. verliest in hem een zeer gewaardeerde werkkracht. Naast zijn grote vakmanschap kenmerkte hem ook zijn zeer prettige omgang met zijn collega's. Zo zullen wij hem blijven gedenken, hetgeen mede tot troost moge zijn voor zijn diepbedroefde vrouw en kind, voor wie wij hopen, dat zij de kracht mogen vinden dit grote verlies te dragen. Bij de teraardebestelling waren aanwezig zijn chefs, alsook het personeel van zijn afdeling om hem de laatste eer te bewijzen. Op 19 november 1959 overleed na een korte ongesteldheid ons personeelslid H. BREUKINK Hoewel hij reeds de laatste jaren op dokters advies lichte werkzaamheden verrichtte, werden we toch opge schrikt door het bericht van zijn vrij plotseling over lijden. Breukink was werkzaam in de afdeling Krasserij, in welke afdeling hij zijn werkzaamheden tot grote tevredenheid van zijn superieuren verrichtte. Een hartafwijking was de reden dat hij werd overge plaatst naar de Spinnerij voor licht controlewerk. Wij betreuren zijn heengaan ten zeerste en ook allen, die hem van nabij kenden verliezen in hem een goede vriend en medewerker. Onze gedachten gaan uit naar zijn echtgenote en kin deren voor wie het gemis veel groter is. Zij kunnen zich verzekerd weten dat wij een prettige herinnering aan hem Op 3 januari j.l. kwam door een noodlottig verkeersonge val om het leven, onze medewerker JAN WANSINK uit Holten. Met ontroering werd het bericht van zijn plotseling over lijden in het bedrijf ontvangen. Jan was werkzaam in ons bedrijf te Rijssen vanaf 2-4-1951. Eerst als spoeler, doch de laatste tijd als spinner verricht te hij zijn arbeid met plezier en tot tevredenheid van zijn chefs. Vooral voor zijn ouders, voor wie hij een grote steun was in het grote gezin, is zijn heengaan een groot gemis. Wij wensen de familie Wansink dat ze troost moge vin den om dit grote en smartelijke verlies te kunnen dragen. Bij de begrafenis waren aanwezig zijn chefs en verschil lende collega's uit de afdeling Spinnerij om van hun be langstelling blijk te geven. zullen bewaren.

Het Anker | 1960 | | pagina 23