MET PENSIOEN Na een diensttijd van ruim 50 jaar op het kantodr, waarbij hij vanaf 1941 de admini stratie van het ziekenfonds voerde, verliet de heer M. Voortman op 31 december het bedrijf. Door zijn werk had hij veel contact met het personeel en de huisgenoten, die hij altijd correct en met grote hulpvaardigheid te woord stond. Hiervan getuigde ook de heer A. H. ter Horst toen Voortman door de voltallige Directie werd ontvangen. Spreker dankte hem, namens de andere Directeuren voor de correcte wijze waarop de heer Voortman gedurende meer dan een halve eeuw Ter Horst Co. N.V. heeft gediend, en sprak de wens uit, dat deze nog vele jaren van welverdiende rust zal mogen genieten. Vervolgens werd afscheid van hem geno men door het Bestuur van het Zieken fonds, dat hem als waardering voor zijn lang en goed beheer van de ziekenfonds zaken een prachtige tafel met zilveren as bak aanbood. Verder gaven verschillende bazen uit het bedrijf van hun belangstelling blijk en wensten deze hem een gelukkige pensioen tijd toe. Tenslotte ontving hij van zijn collega's! nog enkele nuttige geschenken, waaronder een grasmachine. De heer Voortman bracht allen dank voor de vele goede woorden en cadeau's, waar door de laatste dag van zijn diensttijd tot een onvergetelijke is geworden. Ook wij willen graag de vele goedgemeende woorden onderschrijven en hopen, dat hij nog vele jaren in goede gezondheid van zijn pensioen zal mogen genieten. In het tweede halfjaar van 1959 bereikten 15 personeelsleden de 65-jarige leeftijd, zo dat zij op 31 december het bedrijf met pensioen verlieten. Hieronder was ook J. Smalbrugge, alge- 12

Het Anker | 1960 | | pagina 12