dankbetuigingen niet gemakkelijke werk heeft verricht. Spreker wenste hierbij ook zijn vrouw van harte geluk met dit mooie jubileum, dat ook haar in zekere mate ten deel valt. De heer Wessels zei zeer vereerd te zijn met zijn decoratie, waarvoor hij de bur gemeester en de Directie zeer erkentelijk is. Verder dankte spreker de Directie voor het hem aangeboden geschenk en hij hoopte nog vele jaren op dezelfde voet met zijn werk te kunnen doorgaan. De heer M. Scherphof vierde op 1 decem ber zijn 40 jarig jubileum. Ter gelegenheid van dit feit werd hij met zijn echtgenote op het kantoor ontvangen. Namens de Directie werd hij toegesproken •door de heer Jordaan, die in het kort zijn loopbaan bij Ter Horst Co. N.V. schet ste, waarop volgens spreker de heer Scherp hof met recht trots kan zijn. O.m. merkte spreker hierbij op, dat hij zich erg verdienstelijk heeft gemaakt met het op gang maken van de automaten ge touwen, waarin hij zeer gespecialiseerd was. Met dank voor de bewezen diensten bood de heer Jordaan hem een enveloppe aan. Burgemeester Landweer, die hierbij ook tegenwoordig was, nam vervolgens het woord, waarbij hij eveneens memoreerde zijn prachtige staat van dienst, alsook zijn verdiensten als vakman in de weverij. Spreker vervolgde en zei, dat hem als re sultaat hiervan een Koninklijke Onder scheiding is toegekend, die hij hem na mens de Minister van Sociale Zaken op de borst spelde. Spreker besloot met zijn hartelijke geluk wensen voor hem en zijn echtgenote en zei te hopen, dat hij nog vele jaren in ge zondheid zijn werk bij Ter Horst Co N.V. mag voortzetten en dat hij nog vele jaren deze medaille zal mogen dragen. Hierna dankte de heer Scherphof de bur- gemeester en de heer Jordaan voor de huldiging die hem op deze dag bereid was. Mede namens mijn vrouw zeg ik het per soneel van de Sterkerij en de Voorboom- zaal hartelijk dank voor de prachtige krentenwegge en de taart, ons aangeboden bij de geboorte van onze dochter. W. SCHREURS. Voor de financiële bijdrage die mij na het overlijden van mijn man, van de Directie en arbeidersisterswerd verleend, wil ik allen van harte dankzeggen. Wed. J. NIJLANDNIEUWENHUIS. Langs deze weg betuig ik mijn hartelijke dank aan arbeiders en baas van de afde ling Batchingkamer Boomkamp, voor de prachtige fruitmand mij toegestuurd in het ziekenhuis. Ook mijn hartelijke dank aan mej. Vink voor het bezoek bij mij gebracht. J. ZWOFERINK. Voor het fruit dat ik van de Directie en het personeel van de Smederij mocht ont vangen tijdens mijn ziekte, wil ik langs deze weg hartelijk dank zeggen. B. TEN BOLSCHER. Ondergetekenden, brengen bij dezen hun hartelijke dank aan de Directie voor de huldiging op het kantoor ter gelegenheid van hun 40-jarig dienstjubileum en de coratie. Verder ook onze dank aan bazen en col lega's voor de cadeaux en de belangstel ling die wij op deze dag mochten ontvan gen. H. NIEUWENHUIS (Weverij Boomkamp) G. H. WESSELS (Sterkerij). M. SCHERPHOF (Weverij). Mede namens mijn vrouw zeg ik de Direc tie van harte dank voor de prachtige fruitmand, die wij ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijksfeest mochten ontvangen. G. LIGTENBERG en echtgenote. Mede namens onze echtgenoten zeggen wij de Directie dank voor de prachtige fruitmand, die wij ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk mochten ontvangen. G. GEERLINGS (Gep.) W. H. RUTTERKAMP (Gep.) 25

Het Anker | 1959 | | pagina 27