Koninklijke on det5 ck eidinjen Baas Vosgezang herdacht op 14 oktober zijn gouden dienstjubileum. Vanaf 14 oktober 1909 is hij onafgebroken werkzaam in de spoelerij. Hij begon hier zijn loopbaan bij de rolwinding, werd ver volgens overgeplaatst naar de cops en la ter naar de haspels. In de afgelopen periode zijn er weer ver scheidene werknemers geweest, die hun 40-jarig jubilem mochten vieren. Van 1926 tot 1927 was hij reperateur, waar na hij in 1928 promoveerde tot baas van de spoelerij „Bijvank", waar hij momenteel nog als zodanig werkzaam is. Op het kantoor werd hij door de Directie gelukgewenst met dit jubileum. De heer A. H. ter Horst memoreerde in het kort zijn loopbaan bij Ter Horst Co en sprak namens de Directie zijn waardering uit voor zijn werkzaamheden die hij altijd met grote plichtsbetrachting heeft verricht. Spreker zei te weten dat zijn taak als baas vaak niet gemakkelijk voor hem is geweest. Niettegenstaande dit bleef hij optimistisch kin men treft hem meestal in een goede temming aan. De heer A. H. ter Horst bood hem vervol gens het traditionele geschenk (gouden horloge) aan, met de wens dat hij dit nog vele jaren in goede gezondheid zal mogen dragen en dat hij ook de jaren tot zijn pensioengerechtigde leeftijd zijn werk met dezelfde opgewektheid zal mogen ver richten. O'ok zijn collega's en personeel uit zijn af deling gaven blijk van belangstelling door hem op te zoeken, zodat deze dag voor hem niet onopgemerkt is voorbijgegaan. Allereerst was daar de heer E. J. ter Keurst, die op 18 augustus de 40 jaren vol maakte. Hij heeft eerst enige tijd gewerkt aan de automaten en kwam daarna aan de 92" getouwen in Bijvank II. Hier heeft hij heel wat kilometers linoleumdoek van zijn ge touw zien lopen en staat hij bekend als een prima wever. De heer F. Markvoort vierde feest op 21 augustus. Hij is allround tuinman en het fraaie aan zien van ons Park is dan ook mede aan zijn vakmanschap te danken. In de zomermaanden ziet men hem gere geld met de grasmachine op het sportter rein om de grasmat in goede conditie te houden. Dank zij zijn goede zorgen kunnen onze sportmensen altijd weer constateren, dat het veld er als een biljartlaken bijligt. 13

Het Anker | 1959 | | pagina 13