jubilea (Jouden Op 1 augustus j.l. vierde de heer J. Meije- rink zijn gouden dienstjubileum. Vanzelf sprekend ging deze dag niet onopgemerkt aan hem voorbij. Door de Directie werd hij op het kantoor gehuldigd. De heer A. H. ter Horst hield hierbij een toespraak, waarin hij de grote verdien sten memoreerde van de jubilaris, die nog altijd met grote ijver als aanknoper in de weverij werkzaam is. Spreker dankte hem namens de Directie voor de vele arbeid in het bedrijf verricht en ook voor zijn grote toewijding die alge meen bekend is. De heer Ter Horst besloot zijn toespraak met hem hierbij een cadeau aan te bieden, met de wens dat hij dit nog vele jaren in goede gezondheid zal mogen gebruiken. De heer Meijerink bedankte de Directie voor de hem gebrachte hulde en voor het prachtige cadeau. Spreker zei, dat hij al tijd zijn werk met plezier heeft verricht en hoopte, dat het hem gegeven moge zijn dit tot genoegen van de Directie te mogen voortzetten tot zijn pensioengerechtigde leefijd. Jan Willem Zandvoort herdacht 12 okto ber j.l. de dag, dat hij 50 jaar geleden zijn werkzaamheden begon bij Ter Horst Co. Tot zijn 20e jaar werkte hij in de spoelerij, waarna hij werd overgeplaatst naar de spinnerij. Hier verzorgde hij gedurende 36 jaar het transport van de spingarens, waar na hij werd aangesteld als smeerder. De heer A. H. ter Horst ,die bij zijn huldi ging op het kantoor sprak namens de Directie, schetste hem als een plichtsge trouwe arbeider, die altijd tot grote tevre denheid van zijn superieuren zijn werk ver richt. M Spreker zei, dat de Directie met genoegefll hiervan heeft kennis genomen en thans gaarne bij deze gelegenheid hiervan ge bruik maakt om hem dank te zeggen voor alles wat hij gedurende deze 50 jaren voor het bedrijf heeft gedaan. Onder aanbieding van het gebruikelijke cadeau wenste spreker hem nog alle goeds toe voor de toekomst. De heer Zandvoort dankte hierna de Di rectie voor het prachtige gouden horloge, waarna men nog enige tijd bleef doorpra ten over de tijd van vroeger. 12

Het Anker | 1959 | | pagina 12