QubiLea en deeolatiel Op 14 juli j.l. herdachten de heren F. J. Harbers (baas in de afdeling Sterkerij), A. J. Nijkamp (wever) en J. Schulenburg (wever), de dag dat ze 40 jaar geleden bij Ter Horst Co. N.V. in dienst traden. Deze dag zou niet onopgemerkt aan hen voorbijgaan. Op uitnodiging van de Directie werden ze 's morgens met hun echtgenoten op het kantoor ontvangen om met hun jubileum te worden gehuldigd. Hierbij was naast de voltallige Directie «ook burgemeester Landweer aanwezig, adat men de jubilarissen had gelukge- enst met hun 40-jarig dienstverband wer den ze door de burgemeester gedecoreerd. Laatstgenoemde hield hierbij een toe spraak, waarin hij getuigde van de ijver en plichtsbetrachting waarmee de jubila rissen hun werkgever 40 jaar gediend hebben. Spreker wenste hun toe, dat ze ook hierna hun werk nog veie jaren in goede gezondheid bij Ter Horst Co. N.V. zul len mogen voortzetten. De heer A. H. ter Horst dankte de jubi larissen namens de Directie voor het vele werk dat ze gedurende de afgelopen 40 jaar voor het bedrijf hebben verricht. Ook de vrouwen bracht hij een woord van dank, die naar hij zei, hierbij ten nauwste betrokken zijn. Spreker besloot met allen nog vele geluk kige jaren toe te wensen en hoopte, dat ze de welverdiende onderscheiding nog vaak zullen mogen dragen bij passende gelegenheden. De heer F. J. Harbers dankte mede na mens de andere jubilarissen de burge meester voor de goede woorden tot hen gesproken, alsmede voor zijn bemoeienis sen met de ontvangen onderscheiding. Verder dankte spreker de Directie voor de prettige ontvangst en voor het mooie cadeau dat hen als erkenning voor hun 40-jarig dienstverband werd aangeboden. Na nog een gezellig praatje over vroeger en thans, werd afscheid genomen om het feest verder in huiselijke kring voort te zetten. Van links naar rechts de heer en mevrouw J. Schulenburg, F. J. Harbers, A. J. Nijkamp 13

Het Anker | 1959 | | pagina 13