Ook de heren Js. Strokap, hoofd-smeerder in de Spinnerij, J. W. Wessels werkzaam in de Batchingkamer en J. Dommerholt van de Plaatswerkers, vierden op 14 juli j.l. hun gouden jubileum. Ze werden op het kantoor door de voltal lige Directie ontvangen, die hen met dit heugelijk feit gelukwenste. De heer A. H. ter Horst memoreerde in grote lijnen hun diensttijd bij Ter Horst Co. N.V., waarvan hij zei, dat dit voor hen een grote eer is, doch waarop ook de Directie erg trots is. „Het is ons bekend, aldus spreker, dat ge allen zonder onderscheid Uw werk met grote toewijding en nauwgezetheid hebt verricht, waarvoor wij U thans bij deze gelegenheid onze hartelijke dank betui gen". Vervolgens bood spreker hen een gouden horloge aan als aandenken aan dit jubi leum, hierbij de wens uitsprekende, dat ze dit nog vele jaren in goede gezondheid zullen mogen dragen. Alle drie jubilarissen konden zich nog goed herinneren de dag, dat ze voor het eerst de fabriekspoort binnengingen. Ook aan hun jeugdjaren in het bedrijf, toen ze samengewerkt hadden, bewaarden ze nog prettige herinneringen. Ongemerkt verstreek de tijd met het ver tellen van verschillende anecdotes, maar tenslotte moest toch afscheid worden ge nomen. Hierbij dankten de jubilarissen de Directie voor de eer, hen met deze huldiging bewe zen en voor het prachtige cadeau dat ze mochten ontvangen. Ook de bazen en collega's gaven verder op de dag blijk van hun belangstelling, waar bij nog verschillende mooie cadeaux werden aangeboden. A Van rechts naar links de heren Js. Strokap, J. W. Wessels en J. Dommerholt 12

Het Anker | 1959 | | pagina 12