m. /3ij kat afscheid van mej Vaarwel, ons dierbaar medemens, Vaarwel, het ga U goed. Dit is van ons de hartewens, Vaarwel, houd goede moed Van 's morgens vroeg tot 's avonds laat Stond gij ons bij met raad en daad. Gij waart een echte vrind Wij danken U voor al Uw werk, Aan ons zo trouw gedaan. En dat het U in Almelo Ook naar de zin mag gaan. Zodat Gods zegen U ook sterkt In dit nog nieuw begonnen werk Vaarwel, houd goede moed yaarwel, wij prijzen onze Juf et deze blijde zaak. Dat zij opnieuw beginnen mag Met deze zware taak. Vergeten doen we U nimmermeer. Gedenk daaraan; en lach maar weer. Vaarwel, het ga U goed Dit zelfgemaakte gedicht van Johanna Huisken, dat op de afscheidsavond twee stemmig werd gezongen, typeerde mis schien het meest de stemming van de zeer vele leerlingen en oud-leerlingen (waarvan veel getrouwden in de overvolle Huis houdschool, die bij het vertrek van Mej. Hulst naar Almelo per 1 maart, afscheid van haar kwamen nemen, met verdriet om het afscheid, met hartelijke woorden, mooie ge schenken en gezellige voordrachten en spelletjes van de leerlingen. De Directrice, Mej. v. d. Gaast, Mej. Voortman en enkele leerlingen en oud-leerlingen hielden toe spraken. Tenslotte nam ieder met een per soonlijk woord en een stevige handdruk afscheid van deze lerares, die 24 jaar onze Huishoudschool met de inzet van haar ge hele persoonlijkheid diende. Mej. F. Kienhuis nam de week daarop de lessen over; wij wensen haar een succes volle en prettige werkkring toe Dinsdagavond kan er een handwerkclubje beginnen; meisjes uit de ploeg dinsdags 9.30 of 3.30 uur. Geef je maar spoedig op bij Mej. Kienhuis of bij Mej. Voortman. -V xi-ii?:-:-

Het Anker | 1959 | | pagina 17