J~9 ij t>e u"3 I j^^vwCsseltv»af /^\P 1 januari hield de heer A. H. ter Horst, der traditie getrouw, zijn nieuwjaarstoespraak. Nadat hij de aanwezige personeelsleden en in het bijzonder de ge- pensioneerden, hartelijk welkom had geheten, gaf hij een kort overzicht 'I over de gang van zaken in het bedrijf in het afgelopen jaar. Op 1 januari hield de heer A. H. ter Horst, der traditie getrouw, zijn nieuwj aarstoespraak. Nadat hij de aanwezige personeelsleden en in het bijzonder de ge pensioneerden, hartelijk welkom had geheten, gaf hij een kort overzicht over de gang van zaken in het bedrijf in het afgelopen jaar. Het jaar zette slecht in, doch na enkele weken van verkort werken, brak een periode aan van grote drukte, die zich het hele jaar handhaafde. Dit hield mede verband met regeringsmaatregelen op het gebied van de aardappelexport. Er werd in 1958 gestreefd naar verdere specialisering, verbeteringen en het op de markt brengen van nieuwe artikelen. Zo werd een nieuw verfappa- raat gekocht en de papierspinnerij uitgebreid, evenals de breeddoekweverij. De heer Ter Horst dankte namens de gehele Directie allen die aan het bedrijf verbonden zijn, voor hun medewerking zowel in de moeilijke periode als in de tijd van grote drukte. Wat het nieuwe jaar betreft durfde de heer Auke zich niet aan een voorspelling te wagen. Met het inwerking treden van de Euromarkt openen zich, naar hij hoopte, goede perspectieven. De verdere ontwikke ling moet echter worden afgewacht en van eventueel geboden kansen moet een gretig gebruik worden gemaakt. Verder wijdde hij nog enkele woorden aan de devaluatie van de Franse franc en aan de regeringscrisis in ons eigen land. Tot slot wenste hij alle medewerkers met hun gezinnen een gelukkig, vredig en rustig nieuwjaar. Daarna sprak de heer J. ter Horst nog enkele woorden speciaal met betrekking tot de Kamgarenspinnerij „Riessen". Het jaar 1958 was voor de wolbranche niet gemakkelijk geweest, maar over het geheel genomen mocht men toch tevreden zijn. Hij dankte, eveneens namens zijn mede-directeur de heer Mattausch, de personeelsleden van „De Kamgaren" voor hun toewijding en de goede samenwerking, die naar hij hoopte, in het nieuwe jaar bestendigd zou worden. Tenslotte bracht de heer J. ter Horst de gebruikelijke heilwens uit. 2 •3 J). •3 i> •3 i). •3 •3 •3 2> •3 ft •3 •3 5)- •3 •8 •3 •3 S- •3 ■3 •3 •3 •3 •3 •3 •3 •3 •3 •3 •3 •3 •3 •3 •3 •3 •3 •8 •3 •3 •3 •3 •3 •3 •3 •8 •3 •3 •3 •3 •8 •3 •3 •8 •3

Het Anker | 1959 | | pagina 2