3 f- r I N M E M ORIAM Cfïo-\yvKZ.z\c 22 In het St. Geertruidengasthuis te Deven ter overleed op 19 december 1958 ons per soneelslid AREND JAN VOORTMAN, in de ouderdom van 61 jaar. Hoewel het bericht van zijn ziekte niet geheel onverwacht kwam, ging toch een schok door de groep van zijn mede-arbei ders, die nog niet lang geleden met hem samenwerkte. Hij was werkzaam in de afdeling Sterkerij, waar hij, van nature stil en zwijgzaam, met grote plichtsgetrouwheid zijn werk verrichtte. Ter Horst Co. N.V. verliest in hem een goede arbeider en zijn mede-arbeiders een goede kameraad. Wij betuigen onze hartelijke deelneming aan zijn familie met dit verlies en wen sen hun de sterkte toe, die zij nodig heb ben in deze moeilijke tijd. Op verzoek van enkele puzzelaars heb ben wij de sluitingsdatum voor het inzenden van de oplossingen met een week verlengd. Hoewel ongeveer 75 formulieren werden gehaald, kwamen slechts 20 oplossingen binnen. Dat niet meer oplossingen werden ingezonden, is in hoofdzaak toe te schrijven aan het jaargetijde, waardoor velen ver stek lieten gaan. Een opmerking op één der oplossingen „Graag nog eens zo'n puzzel, maar dan in de zomermaanden", zullen we dan ook in gedachten houden. We hopen in de a.s. zomer nog eens een dergelijke puzzel in ons Anker op te nemen. Wat ons opviel bij de ingezonden oplossin gen, was dat allen hun best hebben ge daan met het omschrijven der onderwer pen, hetgeen de beoordeling zeer verge makkelijkte. De uitslag was als volgt: 16 oplossingen met 0 fouten 1 oplossing met 1 fout 1 oplossing met 2 fouten 1 oplossing met 7 fouten 1 oplossing met 8 fouten Volgens de voorwaarden in het Kerstnum mer, werden de 3 prijzen onder de 16 goe de oplossers verloot met het resultaat, dat de prijzen werden gewonnen door: 6504 M. Klein Legtenberg vulpenhouder Kant. E. J. Beverdam een boek Gep. G. SpenkelinkManeschijn een fotoalbum. Onze gelukwensen voor de winnaars en tot de volgende keer. Voor belanghebbenden laten we hieronder nog de oplossing volgen: 1. Wachtpost 14 en transformatorhuisj^P bij de spoorwegovergang op de Molen dijk. 2. Paddestoel aan de A. Baanstraat bij de Israëlitische begraafplaats. 3. Smitjesdijk. 4. Hooiberg aan de A. Baanstraat t.o. nieuwe zwembad. 5. Stoep voor de zij-ingang van het kan kantoor (foto opzij bekijken). 6. Woningen van F. Rückhörmann en T. J. de Goeijen aan de Wierdensestraat.

Het Anker | 1959 | | pagina 22