11 hebben opgespeld en hem en zijn vrouw hiermee geluk gewenst te hebben, zei de heer Landweer niet te willen nalaten ook de directie van Ter Horst Co. N.V. har telijk te feliciteren. Spreker zei, dat het aantal dienstjaren een bewijs is dat de band tussen hem en Ter Horst Co. N.V. goed is en hoopte, dat dit ook verder bestendigd zal blijven. De heren J. J. ter Horst en A. H. ter Horst wensten vervolgens de jubilaris en zijn echtgenote van harte geluk met deze hoge onderscheiding. De heer A. H. ter Horst sprak hierbij zijn grote tevredenheid uit over het werk dat baas Keizer altijd op uitnemende wijze heeft verricht en hoopte, dat hem nog vele gelukkige jaren bij Ter Horst Co. N.V. mogen zijn weggelegd. Na een prettig gesprek, waarin men zijn loopbaan bij Ter Horst nog eens de revue liet passeren, werd door de heer en me vrouw Keizer afscheid genomen om ver der thuis dit feest in huiselijke kring te vieren. Ook zijn collega's en vrienden gaven van hun belangstelling blijk, mede waardoor deze dag tot een onvergetelijke is geworden. De heer M. Voortman, werkzaam op het kantoor, afdeling personeelszaken, vierde maandag 19 januari j.l. zijn gouden jubi leum. Vanzelfsprekend ging deze dag niet onge merkt voorbij. 's Morgens werd hij door de Directie ge huldigd, die bij monde van de oudste Directeur, de heer J. J. ter Horst, blijk gaf van haar grote waardering voor zijn lange en trouwe dienst, alsmede voor zijn werk dat hij altijd met grote accuratesse heeft verricht. De heer Ter Horst bood hem hierbij na mens de Directie een enveloppe met in houd aan als erkenning voor de bewezen diensten. Hierna werd hij door zijn collega's gefeli citeerd met deze hoogtij-dag en werd hem een passend cadeau aangeboden. Ook van de zijde van familie en kennissen mocht het hem aan belangstelling niet ont. breken. i Bij het personeel van het bedrijf is hij al gemeen bekend als „Voortman van het Ziekenfonds". Dit werk hoopt hij nog tot 31 december te verrichten, waarna hij met pensioen zal gaan. We wensen de heer Voortman gedurende deze tijd nog een prettige werktijd toe. De laatste dag van 1958 was voor verschil lende van onze werknemers een dag van grote betekenis. Door het bereiken van hun 65-jarige leef tijd gedurende het afgelopen halfjaar, gin gen dit keer een vrij groot aantal werk nemers met pensioen. Door de Directie hiervoor uitgenodigd, kwam men in de grote vergaderzaal van het kantoor bijeen om afscheid te nemen.

Het Anker | 1959 | | pagina 11