Schoot fóatkajendo 20 Dinsdag 12 november: Toneel Volksonderwijs Woensdag 13 november: Lezing' Ned. Verg. van Huisvrouwen. Dinsdag 19 november: Toneelvereniging „De Gong". Donderdag 21 november: Contact-avond Kamgarenspinnerij Maandag 25 november: Reclame-avond Firma Wed. A. ter Harmsel. Zaterdag 30 november: Kindervoorstelling Rijssense Midden stands-Centrale ('s morgens en 's middags). Donderdag 5 december: Sinterklaasmiddag voor kinderen van het personeel. Zaterdag 7 december: Kindermiddag Rijssense Bestuurders- bond. Donderdag 12 december: Feestavond leden N.V.V. Donderdag 19 december: Lezing Ned. Ver. van Huisvrouwen (kleine zaal). Feestavond leden N.V.V. (grote zaal). BIOSCOOP PARKGEBOUW Leden van de Vereniging Tova: Vanaf 13 novembeer zal er weer voor iedereen film worden vertoond op woens-, vrij- en zaterdagen. De toe gang zal dan voor U niet meer gratis zijn. Blijf echter U Tova-kaart meebren gen om te kunnen profiteren van het gereduceerde tarief. llereerst de geslaagden In het vorige „Anker" was geen plaats meer, daar om nu. Dan wel mijn hartelijke ge lukwensen met zo'n waardevol bezit, dat je helemaal zélf hebt veroverd Wegens ziekte kon ik enkele diploma's niet zelf uitreiken, daarom nogmaalsgefeliciteerd - Diploma naaien Maart je Rooiman Hendrika Baan Dika Kappert Dika Jansen Dina Nijkamp fl Dina Mensink Jansje Paalman Dina Schreurs Sientje Voortman Tonny Pfeiffer Truus Pfeiffer Dien Lohuis Jo Rozendom Joke Kappert Janny Smeijers Willemien Bakker Gerdien Nijveld. Diploma koken Jannie Kappert Mien Smeijers Dini ter Keurst Lini Minkhorst Gerda Lammers Janny Lohuis Jenny Lassche Annie Nieuwenhuis Hermien Borghuis Gerdien Ligtenberg Henny Aanstoot Marie Ligtenberg M Dien Meenks. Diploma Kinderverzorging: Hendrika Slettenhaar Dika Voortman Mien Smeijers Dini Janssen (Kom je het nog even halen, Dini?) Dina Poortman.

Het Anker | 1957 | | pagina 20