Fietstocht zomer 1957 16 Gaarne wil ik de Directie hartelijk dank zeggen voor het pensioen, dat op 1 juli j.l. aan mij is toegekend en voor het wand bord, dat zij mij bij die gelegenheid heeft aangeboden. E. GOOSSEN (Weverij). Aan Directie en aan het personeel van de Naaierij zeg ik van harte dank voor de mooie cadeaus, die ik bij mijn gouden dienstjubileum heb gehad. Verder ben ik mijn collega's heel erkente lijk voor de fruitmand tijdens mijn ziekte ontvangen. J. LANKAMP. Ondergetekenden willen hierbij de Direc tie hun oprechte dank uitspreken voor het pensioen, dat hun vanaf 1 juli is toege kend en voor het prachtige wandbord, dat ze bij hun afscheid op het kantoor ont vingen. De bazen en collega's van hun afdelingen danken zij hartelijk voor de fraaie ca deaus bij die gelegenheid. J. W. IMMINK (Sterkerij). J. NIEUWENHUIS (Weverij). J. PAS (Weverij). A. H. PENNINGS (Krasserij). W. NIEUWENHUIS (Kalanderij). G. BARGPETER (Weverij). O. VOORTMAN (Weverij). Ondergetekenden betuigen de Directie hun oprechte dank voor het gouden horloge met ketting, dat ze bij hun 50-jarig dienst jubileum mochten ontvangen. Tevens brengen ze hun medearbeiders dank voor de prachtige cadeaus, waarmee ze werden verrast. H. SPRAKEL (Spinnerij Boomkamp). G. J. KAPPERT (Sterkerij). Ik wil hier met een énkel woord de N.V. ter Hös Co., Dee miej det mooie waandbord gaf Bedaankn vuur dit kedoo. Ook minne vrowwe was met dit Kedootje bés te sprèkn, Ze hef het an de mure höng Was bange det 't zol brèkn. En al de kèèls ook oet de Smid, I Jongs, jongs, wat was ik bliej, Met de mölle en den stok Nog wa bedaankt, ik stun versteeld, Gleuwt det meer grus van miej. Det har ik èèrlke neet verwoch 't Steet miej bizunder an, Doar heb ik a'k gezoond mag bliewn Nog heel wat wille van. Direktie, Smidskèèls en electriciëns Ik bedaank oew nog is met mekoar, En aj is in de buurte komt De koffie dee steet kloar. B. J. SCHREURS. Zaterdag 13 juli bleek het nog weer eens: er zijn vele mogelijkheden voor vrijetijdsbesteding, doch meestal zien we ze niet. De ware liefhebbers van een rustige fiets tocht of sportieve bromrit hadden zich echter reeds voor 2 uur verzameld op het Volkspark. Bij de start kregen we wat foto's te bekijken van punten uit de route en wij moesten dat allemaal weer netjes in volgorde van de route kunnen aan geven op onze kaart. Er was zelfs één foto bij waarvan we moesten bepalen, waar hij genomen was. Al met al werd het wel puz zelachtig. Maar, daar waren we voor op pad gegaan. Dat de tocht met overleg in elkaar zat bleek uit het feit, dat velen moesten zeggen, hier of daar nooit ge weest te zijn. Eén riep tenminste vlak voor ons: „Is det non den niejn weenkel van de Coöperatie Zuna, Notter, Rec tum en Ypelo blijken toch altijd weer pun ten waar je weinig komt. Wij zijn er bij mooi weer rustig doorgepeddeld en moesg^ ten vanwege die foto's wel goed rondkij^^ ken. Er was er een bij met een hooiberg en hooibergen komen in die streek nogal eens voor. Wat is het echter verrassend om onverwacht bij een pauzepunt te ho ren „Wat willen jullie drinken Zoiets kun je als vanzelfsprekend aanvaarden, of je kunt het waarderen. Uit de ogen en woorden van de medepuzelrijders hebben we gelukkig enkel waardering vernomen. Nadien werden we door een prachtig, smal fietspaadje langs rogge, weide en bos ge leid, zo dat we uitriepen: „Hier gaan we nog eens weer langs".

Het Anker | 1957 | | pagina 16