Muziekvereniging „WOk almina A/aat de waterkant 9 Toen de Heer Sommer Jr. op 1 april 1955 bij ons de dirigeerstok opnam, hadden wij niet durven hopen, dat de vorderingen van ons korps zo'n vlucht zouden nemen. Direct is er met vol elan aangepakt en het resultaat is, dat het korps op 6 juli a.s. in de Vaandelafdeling zal deelnemen aan het concours te Zuidlaren. Wij ho pen, dat het de Heer Sommer met z'n jongens mag gelukken de zo vurig be geerde Federatievlag te bemachtigen. Al gauw na de komst van de Heer Som mer kregen wij de beschikking over een ^vintigtal jonge leerlingen en vijf hiervan hebben wij zowaar al in het korps kunnen opnemen. Om nader kennis met deze nieu we steunpilaren van „Wilhelmina" te ma ken, bieden wij hierbij een afbeelding van hen aan. U ziet dat zij er in hun nieuwe uniformpjes keurig uitzien. Wij twijfelen er niet aan, dat wij U van onze verdere leerlingen ook binnen niet al te lange tijd dergelijke foto's kunnen to nen, en wij spreken de wens uit, dat er nog veel jongelui zullen zijn die het voor beeld van deze pioniers zullen volgen. „Wilhelmina" heeft dergelijke krachten nodig. E. J. B. Het was guur en echt, wat je noemt, waterkoud, toen wij die avond onze laatste toebereidselen troffen om ter visvangst in het polderland te gaan. Over Tacozijl had men ons zoveel wonderen ver teld, daar was zoveel te vangen, zelfs voor een leek, dat onze verwachtingen wel zeer hoog gespannen waren. Alleen, dat we met maden moesten vissen leek ons een beetje griezelig, die slappe, stinkende vettigheid

Het Anker | 1957 | | pagina 9