Sport 5^ amperen iSociaie voorzieningen 13 r, UIJ licht is om te spelen. Toch zullen de lei ders der verschillende afdelingen er goed aan doen om nu reeds hun elftallen te formeren, opdat zij straks met de jaarver gadering goed beslagen ten ijs komen J. P. Eindelijk is het dan zo ver, dat we met onze wandelsport de wekelijkse trai ning weer kunnen beginnen. Zaterdag 16 maart 's middags om 3 uur starten we _bij de huishoudschool. "jfoor vele van onze wandelvriend(inn)en Een goed en schoon geluid. Gelukkig kunnen we er weer op uit trek ken om gezamenlijk te genieten van de vele mooie plekjes, die men in Rijssen en omgeving vindt. En dan niet te vergeten de prachtige uitstapjes, die we straks naar andere plaatsen maken om ook daar langs de schoonste plekjes te worden geleid. Laat U deze kans niet ontnemen en kom 's za terdagsmiddags geregeld en allemaal op de training, want eerst dan, wanneer men geregeld en goed met elkaar heeft geoe fend, sa,men heeft gezongen en pret ge maakt, krijgt men de goede clubgeest. Niet door zo af en toe eens te komen, nee dan krijgt men geen team, maar geregeld en met elkaar, dan krijgt men die clubgeest, die nodig is om na afloop van de tocht alweer te hopen op de volgende. Dan ook blijft succes niet uit, dan wordt het een groep, die men overal graag ontvangt en ziet. Laten we hopen dat alle meisjes dit zo zien en dan zal het best gaan. Zoals het er naar uitziet krijgen we dit jaar weer een flinke groep en mochten er dames «in, die nog niet eerder meeliepen, maar wel voor voelen, laten ze gerust komen. Van verschillende kanten vraagt men, wanneer we de algemene jaarvergadering hebben. Dit zal zo spoedig mogelijk gebeu ren en zal dan wel in de fabriek bekend gemaakt worden. Onze volleyballers hebben ook in de win ter geregeld 's zaterdagsmiddags geoefend en we zullen hopen, dat in de komende wedstrijden dit vruchten zal afwerpen. De voetballers zullen nog even geduld moe ten hebben tot het 's avonds wat langer Denken de lezers van „Het Anker", die een kampeerkaart hebben, er om dat het nu de juiste tijd is om de geldigheidsduur daarvan te laten verlengen Kosten f 0,75. Ook nieuwe kampeerkaarten kunnen nu het beste worden aangevraagd. Als het te gen de vakantie loopt, worden de kantoren van de A.N.W.B weer overstelpt met aan vragen. Vertraging in de afwerking is dan meestal het gevolg en U gaat kamperen zonder kaart. Januari In de maand januari kregen 25 zieke moe ders hulp in de huishouding van onze gezinsverzorgsters. Deze maand waren er slechts 27 jarige gepensioneerden aan wie een bezoek werd gebracht. 20 zieke personeelsleden kregen een zieken bezoek, thuis of in het ziekenhuis. Februari In deze maand werden bij 24 zieke huis moeders gezinsverzorgsters geplaatst. 28 jarige gepensioneerden kregen hun ver- j aardagsbezoek. 26 zieke personeelsleden kregen een zieken bezoek. Badhuis. Hier werden de volgende aantallen baden genoteerd 3e week 1525 4e week 1571 5e week 1447 6e week 1594 7e week 1558

Het Anker | 1957 | | pagina 13