Wij ïpïalten met 9 Op zaterdag 19 januari rukte onze repor- tageploeg uit om een begin te maken met een nieuwe rubriek in ons Perso neelsblad. Van tijd tot tijd hopen wij in de toekomst namelijk verschillende groepen van onze medewerkers in de fabriek uit te nodigen voor een interview, dat wij dan in „Het Anker" zullen publiceren. Met deze goede bedoelingen gingen we dus op weg; goed gemutst, maar nog wat onwennig in deze nieuwe hoedanigheid. De primeur hadden de meisjes van Spinne rij Boomkamp, waarvan wij een groepje aantroffen bij het schaften in de cantine. Van dit elftal knipten we eerst een foto, die we hierbij afdrukken, ten bewijze dat we goede bedoelingen hadden. Zowel „de mèèks" als de redactie-leden hadden kenne lijk plezier aan deze stunt, zodat ons pro gramma vlot afgewerkt kon worden. Baas Poortman was zo vriendelijk zich te mid den van zijn ploegje te laten „nemen", tot grote vreugde van iedereen. Vervolgens spraken we een ogenblikje met deze spinsters, die ons bereidwillig enige kopij verschaften voor „Het Anker", ook al hadden we maar weinig tijd in dit koffie- halfuurtje. "17 V Hier ziel U de ondervraagden. Het zijn. van links naar rechts: M. van der Giezen, Baan. H. J. Strokap, haas G. Poortman (lachende toeschouwer), M. Strokap, H. Ligtenherg, M. Liglenherg, HNijkamp, W. Strokap, H. W. Poortman, G. Keizer, uan der Giezen. HERMINA STROKAP (20 jaar). Hermina woont aan de Molendijk met haar vader en moeder en haar broers en zusters,. Ze is on geveer de middelste van het grote gezin, waar Manna en Willie (zie verder) ook toe horen. Van de tien kinderen zijn er twee getrouwd en uit huis, één in Almelo. Ze is al vier jaar bij de wandelclub van de fabriek en doet graag met wandelwedstrij den mee. Vooral de tocht in Oosterbeek

Het Anker | 1957 | | pagina 9