vlekken 19 Op 31 juli waren dit (onderste rij van links naar rechts): M. ten Hove, G. Jansen, H. W. Goossen, J. Jansen, G. Baan, H. Bekkernens, A. J. Hodes, G. Bakker, J. Ehrenhard. (bovenste rij van links naar rechts): J. Geerling, J. H. Altink, E. J. Wilms, J. Harmsen, J. W. Bruggink. Allen werden na de decoratie op het kan toor ontvangen, waar zij door de Directie werden gefeliciteerd met hun onderschei ding' en hun werd toegewenst dat zij nog vele jaren de medaille zullen mogen dragen. Hierna werd nog enige tijd gezellig pratend doorgebracht, waarna de auto's weer voor stonden om hen naar huis te brengen, waar zij verder deze dag met hun familie en vrienden konden vieren. Hars. kunnen natuurlijk ook hars aan de han den krijgen. Boenen met zeep helpt niets en het zou er af moeten slijten, wanneer we niet de hulpmiddeltjes hadden als spiritus, eau de Cologne en benzine. Probeer dat maar eens. Voor zijden stoffen is het 't beste alléén maar benzine te nemen, daar sommige zij de oplost in andere vloeistof. Bij wollen stoffen kunnen we ook eerstge noemde vloeistoffen gebruiken, Honing. Het middel om honing te verwijderen is gewoon lauw water. Inkt. Dit geeft nare vlekken en het komt zo vaak voor, dat bij het huiswerk maken de inkt pot wordt omgegooid op tafelkleed of kle ren. Laten we eerst beginnen met te voor komen in plaats van genezen. Zet de inkt pot in een kommetje en doe een stukje plastic over de tafel, daar waar de kinde ren zitten te werken. En nu het genezen U hebt altijd wel melk bij de hand. Doop

Het Anker | 1956 | | pagina 19