1 ill M IN MEMORIAM. Mulder kwam op 2 Januari 1928 als timmer man bij ter Horst Co. N.V. in dienst. Voor dien liad hij reeds enige jaren in los dienstver band hier gewerkt. Hij was een kundig vakman, die niet gauw voor één gat gevangen was. Zijn jarenlange ervaring is voor de jongeren, die met hem werkten vaak een stimulans geweest om ook met dezelfde zekerheid een karwei op te knappen. Hij is nog zeer vitaal en niemand zal hem, als men dit zal moeten schatten, 65 jaar geven. Een rasechte jager in zijn vrije tijd. Wild en gevogelte zal thans dubbel moeten uitkijken om aan zijn spiedend oog te ontkomen. Wij wensen hem een prettige pensioentijd toe en veel succes met de jacht. T. Teéla Teela heeft ook zijn werk neergelegd. 48 jaar lang heeft hij met grote plichtsgetrouwheid zijn dagelijks werk verricht en heeft dan ook zeker zijn rust wel verdiend. Hij heeft het grootste deel van zijn tijd in de Weverij gewerkt. Lange tijd was hij wever, doch gedurende de laatste vier jaar heeft hij als garenmaker zich zeer verdienstelijk gemaakt bij zijn collega's. Hij was een serieus en prettig iemand om mee samen te werken. Vanaf de oprichting van het muziekkorps „Wilhelmina" was hij een zeer actief lid van deze vereniging. Hoewel hij zijn plaats in dit corps aan jongere krachten heeft overgegeven, is zijn belangstelling nog even groot als vroeger en leeft hij in alle dingen met „Wilhelmina" mee. W. ter Harmsel begon zijn loopbaan bij ter Horst Co. N.V. op 1 Mei 1905. Het grootste deel van zijn diensttijd heeft hij het beroep van wever uitgeoefend. De laatste 15 jaar was hij als garenmaker een zeer gewaar deerde kracht in de Weverij. W. ter Harmsel Met liefde en ijver deed hij zijn dagelijks werk en hij had voor iedereen een goed woord. Hij was een man waarmee te praten was. Op 1 Mei j.l. vierde hij zijn 50-jarig jubileum, bij welke gelegenheid hij de bronzen medaille in de Orde van Oranje-Nassau ontving. Hier naast ontving hij tevens nog van de Directie het gouden horloge als waardering voor de bewezen diensten. Wij zullen hem erg missen, doch wij gunnen hem ook van harte een gelukkige pensioentijd toe na een leven van vlijtig werken. •>v I Wij mogen niet nalaten hiermede nog even in herinnering te brengen het overlijden van onze touwbaas M. v. d. Noort. Tot ons leedwezen vernamen wij op 24 April j.l. het bericht, dat v. d. Noort, die reeds gedu rende enige weken in het ziekenhuis te Utrecht was opgenomen wegens een ernstige ziekte, het tijdelijke met het eeuwige had verwisseld. Met grote ontsteltenis werd ook in het bedrijf dit bericht ontvangen en vooral in de afd. Weverij, 6 IfSv «gg»- V. |bv v. i M. v. d. Noort

Het Anker | 1955 | | pagina 6