- - verscheidenheid, voor elk wat wils, van schil derijen, dameshandwerken, meubilair tot prach tige gesmede schemerlampjes toe was in over zichtelijke afdelingen tentoongesteld, en elke bezoeker was in staat bij de afdeling welke hem of haar het meest interesseerde korte of lange tijd te vertoeven, terwijl hier en daar door hel pers en helpsters waar nodig inlichtingen wer den verschaft en aanwijzingen werden gegeven. Dat wij aan het einde van de tentoonstelling meer dan 1100 bezoekers (sters) hadden geboekt, hadden wij niet durven hopen. Mogen wij hier uit concluderen, dat het een volgende keer weer mogelijk zal kunnen zijn iets dergelijks te or ganiseren Wat deed het ons goed dat zoveel gepension- neerden aan onze uitnodiging gehoor hebben gegeven; dat hadden we zeer zeker niet ver wacht. Ook de aanwezigheid van de hoogste klassen der scholen gaf een drukte van belang en eiste van de medewerkers heel wat oplet tendheid om al te opdringerige knaapjes ervan te weerhouden in hun enthousiasme de voor werpen aan te raken. Oochif*M^ Alhoewel de heer A. H. ter Horst in zijn ope ningstoespraak alle personen, die op enigerlei wijze aan het welslagen van de expositie had den meegewerkt, hiervoor heeft bedankt, willen wij niet nalaten ook hieraan onze dank toe te voegen. In de eerste plaats geldt deze dank onze Firma, welke haar onvoorwaardelijke medewer king heeft verleend, terwijl het zeer gewaar deerd werd, dat bij de opening, welke door de heer A. H. ter Horst is geschied, de voltallige Directie met haar dames aanwezig was. Hieronder volgen nog de uitslagen der prijzen Rubriek schilderen en tekenen: le prijs A. J. Bruins; 2e prijs G. J. Poortman; 3e prijs H. Slagman; 4e prijs G. J. Kastenberg. Rubriek Houtbewerkingle prijs J. Baan (Te vens mooiste inzending heren)2e prijs G. W. Webbink; 3e prijs G. J. Rouwendal; 4e prijs A. H. C. Snel. Rubriek Metaalbewerkingle prijs M. Nijland; 2e prijs J. M. Nitert; 3e prijs J. H. v. d. Maat; 4e prijs A. H. C. Snel. Rubriek Smyrna: le prijs J. Smeyers; 2e prijs L. Smeyers; 3e prijs M. Gerritsen; 4e prijs M. Slagman. Rubriek Brei- en Haakwerk: le prijs M. Leg- tenberg; 2e prijs W. Jansen; 3e prijs A. Baan; 4e prijs D. Hulst. Rubriek Borduren: le prijs D. Hulst (Tevens mooiste inzending dames)2e prijs H. Meyerink; 3e prijs M. Slagman; 4e prijs G. Voortman. Rubriek Diversen: le prijs D. Hulst; 2e prijs H. Schutte; 3e prijs G. J. Ligtenberg-A. ten Ho ve Jr.; 4e prijs A. ten Hove Sr. Sinterklaasfeest in het Parkgebouw Na de poppenkastvoorstelling op Maandag 6 December j.l. voor de kinderen van ons ge hele personeel, welke weer op sublieme wijze werd gegeven door de heer Smit uit Deventer, bracht ook Sint Nicolaas zijn traditionele be zoek aan het Parkgebouw. Reikhalzend en luid

Het Anker | 1954 | | pagina 3