50 jarig Mileuni. M. DENNEKAMP Wij wensen de familieleden sterkte om dit ver lies te kunnen dragen. Het moge hun tot troost zijn, dat velen zijn nagedachtenis in dankbare herinnering zullen bewaren. Nievwe T.O.V.A. kaart De Vereniging T.O.V.A. heeft voor haar leden nieuwe lidmaatschapskaarten laten maken. Om verschillende redenen was het wenselijk de thans geldende kaarten in te trekken en door nieuwe te vervangen. Deze week zullen de nieuwe T.O.V.A.-kaarten door de bazen worden uitgereikt. Wij menen goed te doen de leden die een nieuwe kaart ont vangen aan te raden dit waardepapier (want zo is het) goed op te bergen. Bij uitvoeringen enz., waarbij men op vertoon W van deze kaart kan worden toegelaten, gebeurt het maar al te vaak, dat de kaart niet te vinden is. „Niet erg", zegt men dan, want op het kantoor kan men weer een nieuwe krijgen. Inderdaad, men kan zijn kaart kwijtraken en dan zou het niet goed zijn als men niet 'n nieuw exemplaar zou kunnen krijgen. Wanneer men echter deze kaart, die gratis ver strekt wordt, zou moeten betalen, dan zou het zeker niet, of in elk geval minder voorkomen, dat men ze kwijtraakte. Daarom nogmaals, bewaar deze kaart zorg vuldig. In aansluiting hierop delen wij namens het Bestuur van T.O.V.A. nog mede, dat op verzoek ook aan de echtgenoten van onze personeelsleden een lidmaatschapskaart kan worden uitgereikt. Belanghebbenden kunnen deze bij de baas van de afdeling of op het kantoor aanvragen. Pijffers herdacht op 2-8-1954 de dag, dat hij 50 jaar geleden zijn werk bij de fa. ter Horst begon. Deze dag zou verder niet onopgemerkt aan hem voorbijgaan, 's Morgens werd hij op het Gemeentehuis ontvangen, waar de burgemeester hem de ere-medaille in de Orde van Oranje-Nas- sau opspelde. Hierna werd hij door de Directie ontvangen en met zijn onderscheiding gelukgewenst. De heer A. H. ter Horst sprak vervolgens zijn waardering uit over het werk, dat hij gedurende een halve eeuw voor ter Horst Co. N.V. heeft verricht. Aangezien Pijffers reeds bij een andere gelegenheid een horloge van ter Horst Co. N.V. had ontvangen, bleek een fiets een passend cadeau te zijn. Zodoende werd hem door de Di rectie een nieuwe fiets aangeboden, waarmee hij zeer in z'n schik was. Pijffers trad op 2-8-1904 bij de firma in dienst en begon zijn werkzaamheden in de Krasserij. In 1914 werd hij naar de Weverij overgeplaatst. Hier werkte hij tot 1924, waarna hij in de buiten dienst kwam. Zijn taak is hier het noteren van de jutebalen die binnenkomen en het regelen van dit vervoer. De overige tijd verricht hij schilder werk in en om het bedrijf. Hoewel Pijffers het afgelopen jaar wegens ziekte een hele tijd afwezig was, heeft hij geluk kig zijn werk weer kunnen opvatten. Ook wij wensen hem van harte geluk met zijn decoratie en wensen hem nog vele jaren in goede gezondheid toe. H. Baan en B. Nijzink vierden op 10-9-1954 hun gouden jubileum. Een halve eeuw van vlijtige arbeid en trouwe plichtsbetrachting zijn reden geweest, dat Baan en Nijzink op deze dag de ere medaille in brons mochten ontvangen.

Het Anker | 1954 | | pagina 3