MET PENSIOEN. J. ten Berge H. Smit H. J. ten Bolscher Ja. Koster H. Ligtenberg Ja. Kreijkes Op 30 Juni j.l. verlieten weer een aantal ar beiders ons bedrijf met pensioen, t.w. H. Smit, plaatswerker; H. J. ten Bolscher, krasserij-arbeider J. W. Assmk, krasserij-arbeider; Mej. H. Ligtenberg, spinster; Mej. J. Kreijkes, spinster; Mej. J. Koster, spinster. De heren J. ten Berge en H. Jten Bolscher hebben respectievelijk 52 en 51 dienstjaren ach ter de rug. Ze vierden reeds hun gouden jubi leum, bij welke gelegenheid ze een Koninklijke onderscheiding ontvingen. Ook de andere schei denden hebben een lange staat van dienst. Alvorens dat ze afscheid kwamen nemen van de Directie werden ze op het Gemeentehuis ont vangen. Hier wachtte hen een prettige verras sing. De Burgemeester deelde hen mede, dat hij de aangename taak had om aan hen namens Hare Majesteit de Koningin de bronzen medaille in de Orde van Oranje Nassau uit te reiken voor hun lange en trouwe dienst bij ter Horst en Co. N.V. Na deze plechtigheid werden alle scheiden den op het kantoor door de Directie ontvangen, waar de gedecoreerden hartelijk gefeliciteerd werden met deze hoge onderscheiding, die ze als de kroon op hun werk deze dag mochten ontvangen. De heer J. J. ter Horst hield vervolgens een korte toespraak, waarin hij allen hartelijk dank te voor het vele werk, dat zij voor ter Horst en Co. N.V. hebben gedaan. „Niet alleen uw lange diensttijd, doch ook uw grote plichtsbetrachting, waarmee U, elk voor zich, uw werk altijd hebt gedaan, stemt ons zeer tevreden", aldus spr. Hierna overhandigde de heer ter Horst de pensioenbrief en bood hun tevens als herinne ring aan het bedrijf een b-auw wandbord aan met de wens, dat ze nog vele jaien van een wel verdiende rust zullen mogen genieten. Een kopje koffie bracht de tongen los, zodat nog verschillende aardige voorvallen uit him diensttijd werden opgehaald. De heer ten Bolscher dankte hierna de Direc tie voor de goede woorden tot hen gesproken, waarmee dit prettige afscheid werd besloten. J. W. ASSINK De heer J. W. Assink, die wegens ongesteld heid niet bij dit gezamenlijk afscheid aanwezig kon zijn werd thuis een bezoek gebracht. De heren A. H. ter Horst en B. Ligtenberg kwamen hem gelukwensen met zijn decoratie, die hem 's morgens door de loco-burgemeester, J. ten Berge, wever

Het Anker | 1954 | | pagina 4