Gedecoreerden» heidsredenen. Ook van hem kan met recht ge- Zijn kwinkslagen brengen vaak de juiste zegd worden, dat hij zijn werk tot het laatste stemming, zodat hij met zijn medearbeiders ook toe met grote nauwgezetheid heeft verricht. heel goed kan opschieten. H. J. TEN BOLSCHER H. W. VAN BRUSSEL Ten Bolscher trad op 4 Juni 1903 bij de Fa. Ter Horst Co. N.V. in dienst, zodat hij dus op deze datum zijn gouden jubileum mocht vieren. Bolsker werkt in de Krasserij, waar hij vele jaren de rovingmachine heeft bediend. Iedereen kent „Bolsker"; hij heeft altijd voor iedereen een goed woord. Van Brussel, één van onze oudste wevers, kwam op 10 April 1903 in dienst van Ter Horst Co. N.V. Hij kan nog zeer goed zijn werk doen en kan zich zelfs niet indenken, dat hij reeds 50 jaar aan de fabriek is. Hij doet zijn werk nog met evenveel plezier als vroeger en hoopt dit tot zijn pensionnering te kunnen volhouden. Kwintenberg werkte bij de breaker-finisher in de Krasserij, waar hij zijn sporen wel ver diend heeft. Zeer v*el jute is in de loop der jaren door zijn handen gegaan. Veel werk heeft hij voor het bedrijf verricht en zijn pensioen is hem dan ook van harte gegund. H. TIJHOF Tijhof vierde op 4 Juli zijn gouden jubileum. Hij is werkzaam in de Weverij als aanknoper. Zijn capaciteiten zitten speciaal in zijn vingers, die met grote vaardigheid duizenden knopen per dag weten te leggen. Aanknopen is een speciaal vak, doch Tijhof heeft dit werk onder de knie. B. KWINTENBERG

Het Anker | 1953 | | pagina 5