Op 30 Juni namen 2 bazen en 5 arbeiders afscheid van de Directie, bazen en collega's, om H. Bruins H. Schreurs A. ten Berge B. KwmtesWg J. G. Geuzendam D. J. Wolterink J. Harmsen na een goed besteed leven in de fabriek van een welverdiende rust tc genieten. Jan Harmsen. Harmsen heeft thans 52 dienstjaren achter de rug. Twee jaar geteöea vierde hij zijn 50-jarig jubileum en ontving bij die gelegenheid reeds -do zilveren medaille in de Orde van Oranje Nassau. Een geboren expeditieleider, die door zijn humor veel van zijn mensen gedaan kreeg. Veel van het gerede product heeft hij naar alle oorden van de v/ereld verzonden. In ge dachten reist hij dan mee en gedachtig aan het gevleugelde woord: ,,Wie verre reizen doet kan veel verhalen", zo kan ook Harmsen heel sma kelijk vertellen over wat hij zoal met zijn goe deren beleefd heeft. Hij zit nu ook niet stil, want hij heeft veel lief hebberijen. Wij spreken dan ook de wens uit dat deze hem nog lang jong zullen houden. A. ten Berge. Ten Berge heeft eveneens 2 jaar geleden de zilveren medaille van de Orde van Oranje Nas sau ontvangen. Dit was ook bij gelegenheid van zijn 50-jarig jubileum, zodat hij in totaal dus 52 jaar bij Ter Horst Co. N.V. is werkzaam geweest. Reeds zeer jong werd hem de functie van baas in de Spinnerij „Beek" aangeboden. Deze taak heeft hij tot het laatst toe serieus en met toewijding verricht. Enerzijds is hij blij, dat hij nu zijn eigen baas is, doch anderzijds spijt het hem ook, dat hij niet meer dagelijks met zijn mensen kan om gaan, V/ij wensen hem ook nog vele jaren in goede gezondheid toe. Op het kantoor werden Ten Berge en Harm sen door de Directie ontvangen. De heer Ter Horst liet in een korte toespraak uitkomen, dat de Directie hun werk dat ze bei den gedurende langer dan een halve eeuw voor het bedrijf hebben verricht zeer gewaardeerd heeft. „We weten, dat ge Uw werk met plezier, doch daarnaast ook met een groot gevoel voor verantwoordelijkheid hebt vervuld, waarvoor we U dankbaar zijn", aldus spr. Spreker bood hen daarna een pensioenbrief aan met de wens, dat ze nog lange jaren in goede gezondheid hiervan zullen mogen genieten. Verder ontvingen beide een fraai wandbord als aandenken aan het bedrijf. D. J. Wolterink. Wolterink heeft zijn taak, die hij in de Bat- chingkamer met zorg en liefde vervulde, neer gelegd. De vele jaren, die hij hier was, deden hem daar tot een bekende verschijning behoren. Zijn collega's, die hem tot vrienden waren ge- O

Het Anker | 1953 | | pagina 3