m Aanbieding van het glasraam aan de Directie. De meisjes gaan dan in loon achteruit. De Directie zegt, dat de tarieven voor de naaimachines wel goed zijn, doch dat de betref fende meisjes bij de aoommachines een ruim loon verdiend hebben, doordat ae een grote vaardig heid hadden met dit werk. De tarieven van deze machines zijn gemaakt op basis van een half jaar. In verband met het personeel bleven deze meisjes hier de laatste tijd wel langer, waar door hun loon hoger werd. Hierna komt men nog even terug op de jubilea. Hierbij worden gevallen aangehaald waarin personen op enige maanden na 50 jaar bij het bedrijf werkzaam waren en daardoor hun jubi leum misliepen. De Directie zal dit punt nog eens bespreken. Hierna sluiting. L. 1 P? Donderdag 28 Mei was dan de dag aangebro ken, waarop liet glasraam officieel aan de Di rectie zou worden aangeboden. Tegen 4 uur 's middags kwamen de genodig den in de hall van het nieuwe kantoor bijeen. De Directie was voltallig aanwezig. Ook waren hiervoor overgekomen de heer Mulder (ontwerper van het raam) met zijn vrouw en de heer Van Emmerik als vertegen woordiger van de heer Van Tetterode (glaze nier) Verder waren aanwezig vertegenwoordigers van het kantoor- en technisch personeel, het bazenpersoneel en de gehele arbeiderskern. Ook van de gepensionneerden waren verschei dene als afgevaardigde aanwezig. Even over vier neemt de heer H. Nieuwen- huis het woord en heet de aanwezigen hartelijk welkom. Zijn toespraak laten wij hier beknopt volgen: Geachte aanwezigen; Eet is de commissie een groot genoegen, dat

Het Anker | 1953 | | pagina 3