m - wBÊim BBL Puzzle-Fietstoclit Om nu zo nauwkeurig mogelijk de prijswinnaars aan te wijzen, werd voor elke 100 mtr. die men boven of beneden bovenstaande meters had inge vuld, 1 strafpunt gegeven. Vol spanning wachtten de deelnemers op de uit slag. De heer A. H. ter Horst, die met belangstelling de afloop van deze middag had gevolgd, liet in een korte toespraak uitkomen, dat hij van de plannen betreffende deze fietstocht met genoegen heeft kennis genomen. Spr. vond het erg jammer, dat het weer een beetje tegenviel, doch dit heeft de stem ming niet kunnen bederven. Verder bracht spr. dank aan de organisatoren van deze tocht en allen die er op enigerlei wijze aan hebben meegewerkt om deze tocht mogelijk te maken. Het kopje thee smaakt. Hierna werden de prijzen bekend gemaakt en aan de winnaars uitgereikt. De uitslag was als volgt: le pr. G. H. Hofstede (kantoor) 14 strafpunten 1 krentenbrood. 2e pr. Js. Poortman (krasserij) 1 taart. 3e pr. J. Nijkamp (weverij) 1 rollade. 4e pr. A. Pongers (krasserij) 1 worst. 5e pr. W. Wolterink (smederij) 1 doos bonbons. 6e pr. H. Bakker (kantoor) 1 doos sigarettten. 7e pr. H. Harbers (spinnerij) 1 doos bonbons. 8e pr. G. Rolleman (spinnerij) 1 rol chocolaadjes. 9e pr. G. Smit (smederij) 2 films. 10e pr. H. Seppenwoolde (spoelerij) 1 balpoint lie pr. G. Averesch (naaierij) 6 repen chocolade. We kunnen niet nalaten tenslotte de Directie, mede namens de prijswinnaars, hartelijk dank te zeggen voor hetgeen zij heeft gedaan, om ons in staat te stellen, deze mooie middag te organiseren. 17 strafpunten 17 strafpunten 17 strafpunten 17 strafpunten 18 strafpunten 24 strafpunten 25 strafpunten 27 strafpunten 27 strafpunten 28 strafpunten Toen vorenstaande copy klaar was om gedrukt te worden, ontvingen wij van een der deelnemers ook een artikel betreffende de fietstocht, hetwelk hieronder wordt afgedrukt. Evenals vorig jaar hadden we Zaterdag 31 Mei weer onze fietstocht, georganiseerd voor de arbei ders van Ter Horst Co. N.V. jammer genoeg werkte ditmaal het weer niet geheel mee, maar toch hebben de deelnemers, gewapend met regen mantels, -jassen en andere regen-werende middelen weer volop genoten van het prachtige natuurschoon in onze omgeving. Zovaak zoeken wij het mooie in de natuur ver van huis, terwijl het juist zo dichtbij le vinden is, want ook op deze puzzletocht kwamen we op plekjes en over mooie landweggetjes in onze omgeving, waar we zelden of nooit komen en waar we onwillekeurig de uitroep slaakten: „Ik wist niet dat het hier zó mooi was". De bedoeling van de organisatoren, om ons, naast een middag van ontspanning ook het mooie in onze omgeving te laten zien, is dan ook volkomen ge slaagd en we geloven wel, dat we namens alle deel nemers spreken, als we ons aansluiten bij de woor den, die mijnheer Auke aan liet einde van de tocht sprak en waarin hij alle medewerkers dank bracht voor de moeite, die zij zich getroost hadden, om deze tocht te doen slagen, en voor de mooie middag; die zij ons aangeboden hebben. En nu de tocht zelf. Moesten we vorig jaar onze route zoeken aan de hand van 24 foto's, thans kon den we de richting vinden door te letten op be paalde aanwijzingen, ons vooraf verstrekt, zoals spoorweg-overgangen, richtingwijzers, bovengrond se leidingen, houten gebouwtjes, witte huizen, Shell pompen enz. Daartussen waren verschillende con trole-posten opgesteld, waarbij men de geschatte afstand kon opgeven tussen deze posten. Hiervoor kreeg men dan punten en hij of zij, die de minste vergissingen gemaakt had, kwam in aanmerking; voor de beschikbaar gestelde prijzen. De gelukkigen.

Het Anker | 1952 | | pagina 6