IN MEMORIAM F amilieberichten Mededeling Ziekenfonds F. J. GOORMAN f 4-11-1912 18-5-1952 Zondag 18 Mei overleed vrij onverwachts onze arbeider Frederik Jan Goorman. Vanaf midden November van bet vorig jaar was hij reeds wegens ziekte thuis. Hoewel wij wisten, dat een slepende kwaal zijn lichaam bad aangetast en erge lichame lijke pijnen zijn gestel ondermijnden, werden wij toch zeer opgeschrikt hij het horen van zijn plotse ling overlijden. Ook in de afdeling waar hij werkte, werd deze droeve mare met grote ontroering ont vangen. Vanaf 6-7-1927 was Goorman in ons bedrijf werk zaam; in de afdeling Spoelerij was hij een zeer bekwaam spoeler. Zowel zijn superieuren als zijn collega's beschouwen zijn heengaan als een groot verlies, hetgeen ook tot uiting kwam bij zijn begrafenis. De le ploeg, waarmee hij voorheen samenwerkte, was door spontane medewerking van de 2e ploeg, die het werk zolang overnam, in zijn geheel bij de teraardebestelling aanwezig. Onze hartelijke deelneming gaat uit naar de diepbedroefde weduwe, die hem met zoveel geduld en zorg heeft omringd, en zijn kind, dat op zo n jonge leeftijd achterblijft. Het moge hun tot troost zijn, dat wij zijn nagedachtenis in dankbare her innering zullen bewaren. Na herhaalde waarschuwingen komt het nog telkens voor, dat gehuwde ziekenfondsverzekerden hun indirecte leden (dit zijn kinderen beneden 16 jaar) niet laten afschrijven, indien zij vóór hun 16e jaar in loondienst gaan. Dit is noodzakelijk, omdat zij dan voor eigen rekening bij een Ziekenfonds worden ingeschreven. Het betreffende voorschrift staat duidelijk op de lidmaatschapskaart vermeld. Door het ziekenfonds- bestuur is nu besloten indien hiervan niet direct bij het ziekenfonds melding wordt gemaakt hiervoor f 0.15 te laten betalen voor elke week dat hiervan te laat kennis wordt gegeven en dit bedrag ten goede te doen komen van het Aanvullend Ziekenfonds. Voor een goede administratie is het nodig, dat ieder meewerkt en bovenstaande boete-maatregel niet behoeft toegepast te worden. V. Geboren 20.3.1952 Arend Jan, z. v. G. J. Poortman (Kras- serij) en J. Dannenberg. 4.4 Ronald Bernardus Antonius, z. v. B. H. Paauwe Centr. W. rkpl.) <-n M. C. Clijnk. 18.4 Hendrikje Jennie, d. v. M. Teela (Weve rij) en G. J. Steijn. 23.4 Hendrikus, z. v. H. Lohuis (Kalanderij) en B. Poortman. 22.4 Willemina, z. v. G. J. Meijerink (Kalan derij) en J. Leeftink. 24.4 Antonia Aleida Maria, d. v. A. M. Geu zendam (Weverij) en A. H. Zwienenberg. 25.4 Arend, z. v. D. ter Avest (Timmerkamer) en A. Zieleman. 3.6 Gerrit Jan Willem, z. v. G. W. Webbink en J. W. Olthof. Gehuwd: 17.4.1952 G. Beunk (Spinnerij) en H. W. ter Keurs. Vertrokken: 20.3.1952 A. Zwoferink, Naaierij. 29.3 J. van den Noort, Naaierij. 19.4 G. Brunnekreef, Naaierij. 19.4 Ph. J. Bakker, Spinnerij. 26.4 D. Nijkamp, Spinnerij. In dienst getreden: 24.3.1952 A. W. G. Meijer, Spinnerij. 31.3 H. H. Slettenhaar, Spinnerij. 9.4 H. Zandvoort, Spinnerij. 13.5 H. Vossebelt, Spinnerij. Overleden 27.3.1952 G. Koster, Plaatswerkers. 2.4 J. ter Maat, Pakkerij. 14.4 A. J. Nijzink, Gepensionneerd. 2.5 H. Nalis, Gepensionneerd. 6.5 H. Meijerink, Gepensionneerd. 8.5 H. Lankamp, Naaierij. 13.5 A. Goossen, Gepensionneerd.

Het Anker | 1952 | | pagina 4