Dankbetuigingen, Mededeling Ziekenfonds Ten Afscheid, vaste sociale- en andere lasten, die toch doorbetaald moeten worden. Wil een bedrijf dan niet te gronde gaan, dan is men gedwongen in te grijpen. Ontslag, loonsverlaging, rationalisatie zijn de gevolgen gevolgen, die wij, allen, zo enigszins mogelijk, voor de toekomst willen vermijden. Want dat is ons ALLER belang. Maar laten we dan ook de raad van vakbond, Kamer en Minister opvolgen. Maak, dat onze machines meer opbrengen, Laten wij vechten tegen het spook van prijsverhoging, door in het bedrijf onze plicht nauwgezet te vervullen, laksheid van onszelf af te schudden en van anderen te veroordelen, om op deze wijze tegenover onze loonsverhoging een gestegen productie te verwerkelijken. K. Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank aan de Directie van Ter Horst Co. N.V voor het pensioen, dat ik van haar mocht ontvangen bij het verlaten van de fabriek. Tevens ben ik baas Bruins met zijn ar beiders zeer erkentelijk voor het prachtige cadeau, dat ik bij mijn afscheid van hen mocht ontvangen.- J. H. Plas Het komt nog herhaaldelijk voor, dat de voorschriften van het Ziekenfonds, in het bij zonder wat betreft de indirect-verzekerden beneden 16 jaar, niet nagekomen worden. Wij laten hier het betreffende voorschrift nog eens volgen Kinderen van direct-verzekerden .blijven tot hun 16e jaar indirect verzekerd. Gaan ze vóór hun 16e jaar in loondienst, dan moet hiervan door de betreffende persoon direct kennis gegeven worden op de Soc. afdeling, omdat deze indirect-verzekerden een andere werkgever krijgen en zodoende van indirect- verplicht-verzekerd worden, Voor een goede administratie is het nodig, dat hieraan nauwkeurig de hand gehouden wordt. M. V. Ondergetekenden betuigen hiermede hun hartelijke dank aan de Directie van Ter Horst Co. N.V. voor het van haar ontvangen pensioen. H. J. Harmsen, (Plaatsw.) W. Bruins, (Spinnerij) B. Wevers, (Spinnerij) Ondergetekenden betuigen hiermede hun grote erkentelijkheid aan de Directie van Ter Horst Co. N.V. voor het mooie cadeau geschonken bij het verlaten van het bedrijf, G. Ligtenberg G, Nijland J. Eertink .Nu mijn vertrek, naar Canada aanstaande is, zou ik graag langs deze weg afscheid nemen van al de gezinnen, waar ik voor fp .O

Het Anker | 1950 | | pagina 4