FA A JL woord met een onaangename betekenis, dat luidt „De paarden, die de haver verdienen, krijgen ze niet." In z'n algemeenheid geloven we niet dat het zo'n vaart looptover het algemeen weet men het in ons land wel degelijk te waarderen als er iemand is die zich op een of ander gebied ver dienstelijk maakt, die z'n vrije tijd offert ten bate van een doel, dat hem na aan het harte ligt en die veel onbetaald werk verricht ten algemenen nutte. Heel vaak is het echter zo, dat men critiek ocgst in plaats van dank dat men dan niettemin voortgaat zich aan z'n ideaal te geven, verdient dankbare erkenning. We begonnen te zeggen, dat onze sportre dacteur, de Heer H. Vosman, heeft geboft en we bedoelden daarmee, dat hij nu eens niet „stank voor dank" heeft gekregen, maar een gerechte beloning voor het vele, opofferende werk in het belang van de voetbalsport verricht. De Konink lijke Nederlandsche Voetbalbond heeft z'n 60-jarig bestaan gevierd. Tijdens het diner, dat deze viering besloot, gewerd de Heer V. de verblijdende me dedeling, dat hij benoemd was tot Bondsridder, terwijl zijn verdienstelijk werk, dat tot deze be noeming aanleiding had gegeven, werd gememo reerd. Van de meer dan 300.000 leden, die de Bond thans telt, kunnen er niet meer dan 100 deze onderscheiding verwerven. Dit verhoogt de waarde van de onderscheiding in niet geringe mate. Het verheugt ons zeer, dat de verdiensten van onze collega Vosman op deze wijze zijn erkend. Wij wensen hem daarmee dan ook van harte geluk en spreken daarbij de wens uit, dat hij nog lange jaren op de enthousiaste wijze hem eigen de zich zelf opgelegde taak ten voordele van de voetbalsport moge vervullen. De redactie. Geboren: voort (Spoelerij Boomkamp) en D. Zandvoort. 22-11-1949 Gerrit Willem zv G. J. Beunk (Spoelerij) en D. Dannenberg. In dienst getreden: 29-11-1949 Jan zv J. Lankamp (Wev. Bijvank) en H. Sanderman. 21-11-1949 F. J. Schreurs Spinnerij Boomkamp 7-12-1949 Gerritdina Johanna dv J. W. Zand- 28-11-1949 W. Zandvoort

Het Anker | 1949 | | pagina 6