Sport. Mer non muk ter oetscheijn want 't is zo zachtjes an berregoans tied, en mörn vröo rouj der wier op tied oet aans oawer kump oew 't zelfde as den Getjan woert den natuurleefhebber oawer schrif. Nen hennleefhebber. Wij beginnen maar met het onderwerp, waar mede wij in ons vorig nummer eindigden, de Revue. Omtrent de regeling kunnen wij momen teel nog geen definitieve mededelingen doen. Waarschijnlijk zal wel een regeling worden ge troffen als het vorige jaar, die voor allen gelijke kansen gaf en die geen aanleiding tot klachten gaf. Wij adviseren U dus Uw T.O.V.A.-kaart tijdig op te diepen, want die is natuurlijk zo goed opgeborgen, dat niemand die kan vinden. Toch zouden wij„ omtrent de regeling van deze plaats nog wel iets willen zeggen. Wij spelen onze revue door, maar!] ook in de eerste plaats VOOR ons personeel en ieder, zonder uitzonde ring, wordt in de gelegenheid gesteld een der uitvoeringen gratis bij te wonen, zelfs met een introdudé. Is het te veel van U gevraagd, wanneer wij U verzoeken van deze introductie een bescheiden gebruik te maken Wij bedoelen hiermede te zeggen, dat Uw introductie bedoeld is voor een Uwer huisgenoten of verloofde. De burgerij Icomt daarna wel aan bod en het moet toch wel vanzelfsprekend zijn dat onze uitnodigingen niet kun nen gelden buiten ons personeel en huisgenoten. WANDELSPORT. Meisjes, het jaar is weer ten einde en het lidmaatschap voor de Bond moet verlengd worden. Zonder tegenbericht nemen wij aan, dat alle Bondsleden het lidmaatschap verlengen waarvoor de kosten f 1,25 bedragen doch waarvoor U niet meer dan f 1,betaalt. Zij, die nog geen Bondslid zijn, zouden wij ernstig willen adviseren dit te worden. Wanneer U geen lid is, betaalt U voor deelname aan ieder wandelconcours 25 of 50 cent extra en dit moeten wij, om voor an deren niet onbillijk te zijn, ook handhaven. Boven dien ontvangt U als Bondslid iedere maand het Bondsorgaan. Of het mogelijk zal zijn onze meisjes dit voorjaar in nieuwe costumes te steken moet nog nader bezien worden. Toch is het wenselijk reeds nu te besluiten, wanneer U voornemens zijt met ons uit te trekken Wij zullen het straks heel moeilijk krijgen als Oostelijke leidende vereniging in de competitie en daarom moeten we, wanneer het weer dit toelaat, gezamenlijk op pad om startklaar te zijn. En we zullen trachten de kleuren van T. H. C., hoe die ook mogen zijn, hoog te houden. En dan hopen we nog eens weer een van die hoogtijdagen te mogen meemaken als in het afgelopen seizoen, waarbij wij denken aan Den Haag, de duinen en de schone omgeving van Oosterbeek. ONZE PRIJZENKAST. Zo juist vernemen wij, dat deze gereed ge komen is en bereids is geplaatst in de leeszaal van het Parkgebouw. De prijzen krijgen even een schoonmaakbeurtje van vriend Snel en ze zullen daarna zo spoedig mogelijk geplaatst worden. Wij besluiten met U allen prettige feestdagen toe te wensen en een voorspoedig en gezegend 1950. V. Onze sportredacteur heeft geboft. Er is een spreekwoord in onze Nederlandse taal, een spreek-

Het Anker | 1949 | | pagina 5