Bij de Jaarwisseling Notulen Kernvergadering Viert dan opnieuw weer het feest van de vrede, Denkt aan de boodschap van d' Engelenschaar Open Uw hart in gelovig vertrouwen, Dan is het Kerstfeest, echt Kerstfeest dit jaar. J. H. M. 6 Febr. 19 Febr. 1 Maart 12 Maart 13 Maart 15 Maart 29 April Wanneer wij thans terugblikken op het nu bijna afgelopea jaar 1949 menen wij nog even de belangrijkste feiten, die in ons fabrieksverband hebben plaats gevonden, te moeten memoreren. 31 Mei 13 Juni 30 Juni 5 Aug. 11 Aug. 1 Sept. 4 Nov. D. J. Bakker gedecoreerd 50-jarig jubileum. Onze Muziekvereniging „Wilhelmina" in nieuwe uniform. G. J. Ehrenhard gedecoreerd 50-jarig jubileum. H. J. Nieuwenhuis gedecoreerd 50-jarig jubileum, B. J. Ligtenberg gedecoreerd 50-jarig jubileum. Mej. J. Eertink gedecoreerd 50-jarig jubifeum. De heer J. J. ter Horst benoemd tot officier in de orde van Oranje Nassau. Mej. H. W. Hoefhamer, Mej. J. Bruins en M. Nijzink gedecoreerd. Grote brand in het pakhuis aan de Stationsdwarsweg. Afscheid van de heer H. F. Roelofs. de heer R. de Vaal overleden. Gepensionneerd G. J. Ehrenhard, G. Kastenberg, J. H. Scheppink en G. J. Voortman. De heer en mevrouw van Heel— Willems 40 jaar in de echt verbonden. Uitreiking van herinneringsborden aan de gepensionneerde arbeiders van Ter Horst Co. N.V. Indiensttreding van Mej. D. Traas als Sociale Werkster. Oprichting Hobbyclub. L. van de d.d. 15 December 1949. 1 Jan. 8 Jan. Afscheid van de heer G. Muller (Kantoor). Mej. Hoefhamer gepensionneerd. Aanwezig de heren A. H. ter Horst, H. Jordaan, B. Ligtenberg, J. Ehrenhard, Joh. Brinks, E^ ÖOGÖÖÖCÖOOOÖ

Het Anker | 1949 | | pagina 2