Spori. Beloften maken schuld. Boven dan de foto van de kampioensploeg 1949, die het niet werd omdat de „Beek" er ook nog was. Maar wat in 't vat zit, verzuurt niet. Op 25 Aug. de traditionele wedstrijd om de Beker Ter Horst Co. -Van Heek 6 Co. Eindstand 1-1, daarna alle spelers een strafschop. Enschede benutte en één meer dan wij en foetsie ging de Beker voor een jaar, klemtoon op één. In 't Parkgebouw een napraatje, beker door onze voorzitter in keurig doosje aangeboden met een zeer toepasselijk woord. Aanvoerder Hagels, al evengoed van de tongriem gesneden, nam deze in ontvangst. Doosje open en voor de verbaasde gezichten vertoonde zich een zacht miauwend zwart katje, rose strikje om de hals. Stom ver baasde gezichten, dan bulderend gelach. Een-nul voor T.H. C. Volgend jaar in Enschede oppassen. Op 3 Sept. voor tweede keer in successie met wandelclub naar de Airborne te Oosterbeek. Moeilijk om onze indrukken juist weer te geven. Zeldzame mooie wandelmiddag, prachtig parcours vol afwisseling, kleur en fleur van de talrijke deel nemende corpsen uit het gehele land, vriendelijke ontvangst door gastvrouwe en burgerij, sportieve geest, uitstekende regeling en verzorging, uitge zocht weer, prachtige tocht in de luxe tourbus van de O.A.D. Dat was werkelijk weer een van de hoogtepunten, zoals wij die af en toe met onze wandelclub hebben mogen meemaken en waarover je eigenlijk niet uitgepraat raakt. En toen onze chauffeur Rozendom ons weer behouden in Rijssen bracht, wachtte nog een prettige verrassing. Onze vriend Vos uit de smederij, liefhebber als hij ia van de natuur, was met ons uitgetrokken om in dividueel aan het concours deel te nemen. En het zou de smederij niet zijn, als daar weer niet iets verzonnen was. Vos dan werd met een bloemen hulde feestelijk ingehaald en ook onze meisjes, die met een keurige prestatie als no. 2 uit de bus waren gekomen, deelden in deze hulde. Dat was hier weer een fijn trekje van bedrijfsgemeenschap en kameraadschap, waarvoor wij zeer gevoelig zijn. En als zodanig zijn we ook dank verschul digd aan „Wilhelmina", al konden de goede be doelingen door het late uur niet worden uitgevoerd. Op 24 Sept. de jaarlijkse sportdag. Uitgezocht zomerweer, een grote deelname, factoren, die alle goeds beloofden. En het is, dit zullen alle deel neemsters en deelnemers beamen, een prachtmiddag geworden waarbij om de prijzen en prijsjes hard nekkig gekampt is, doch op een wijze, waarvoor wij niets dan lof kunnen hebben. Het is werkelijk geen holle frase, wanneer wij zeggen, dat hier onderlinge sportiviteit hoogtij vierde. En dan mo gen wij met genoegen constateren, dat de daelname. I

Het Anker | 1949 | | pagina 5